ZAPRASZAMY DO HURTOWNI SHISHY, BONG, FAJEK WODNYCH, ZAPALNICZEK I AKCESORIÓW DLA PALACZY

Sklep Świat Shsihy działa na Polskim rynku od 2012 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie i obserwacja zmieniających się trendów w branży tytoniowo -konopnej, sprawia że na bieżąca nasza oferta  jest dostosowana do zapotrzebowań naszych klientów.

Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów akcesoriów dla palaczy w całym Kraju. Zaopatrujemy wiele sklepów, lokali, i punktów handlowych.

W obsłudze B2B stawiamy na zaufanie i uczciwe wieloletnie relacje z naszymi partnerami. Zależy nam na tym abyśmy razem z naszymi partnerami rozwijali się dla obopólnej korzyści kierując się zasadą "Win Win"

W hurtowni internetowej świat shishy oferujemy w korzystnych cenach:

Shishe i wszelkie akcesoria do nich: węgielki, cybuchy, węże, tytonie melasy. Całą gamę produktów z kategorii headshop: Bonga, Lufki, fajki wodne, młynki do tytoniu, bibułki, bletki i akcesoria do skręcanie. Jesteśmy również dużym dystrybutorem zapalniczek i wszelkich akcesoriów do nich: gaz, benzyna do zapalniczek, knoty kamienie. Znajdziecie u nas również szeroki wybór kadzideł i olejków eterycznych z całego świata. Zaopatrujemy również lokale w naturalne napoje energetyczne typu Club Mate, Mio Mio Mate czy fritz-kola. Jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny to zapraszamy do kontaktu z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę.

Jako Świat Shishy importujemy najlepszej jakości produktu dla palaczy z całej Europy bezpośrednio od producentów, dzięki czemu zapewniamy korzystne ceny, gwarancje oraz pełne wsparcie i bezpieczny model współpracy.

Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w doborze odpowiedniego towaru aby nie zalegał u Was na magazynach.

Zapraszamy do założenia konta na naszym sklepie internetowym. Po założeniu konta prosimy o informację o przydzielaniu dla Państwa cen hurtowych.

Minimalna kwota zamówienia hurtowego to 200zł netto. Darmowa dostaw przy zamówieniach hurtowych od 400zł netto.

KONTAKT DO DZIAŁU B2B:

Michał:

biuro@swiatshishy.pl

tel. + 48 514 764 978

Posiadamy również specjalną ofertę dla Shisha Pub'ów

Prowadzisz Shisha pub lub lokal w którym jest fajka wodna??? To mamy dla Ciebie specjalną ofertę współpracy. Dla właścicieli lokali mamy specjalne - korzystne ceny na wszystkie akcesoria które potrzebne są w każdym Shisha Pubie. Dodatkowe proponujemy atrakcyjne rabaty na fajki wodne.

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI ŚWITA SHISHY - GWARANTUJEMY KORZYSTNĄ WSPÓŁPRACĘ