.


Strona główna

Filtruj produkty

ZAPALNICZKI ŻAROWE RÓZNE

Active filters

Świetna zapalniczka płomieniowo - żarowa idealna na każdą okazję!

 Ty wybierasz jaką zapalniczkę właśnie potrzebujesz. Przy trudnych warunkach idealnie sprawdzi się zapalniczka żarowa, a w domowym zaciszu możesz cieszyć się lekkim płomieniem. Zapalniczka idealna na każdą okazję. Posiada zawór do ponownego napełniania gazem. 

Mix kolorów, kolor wysyłamy losowo.

Świetna zapalniczka żarowa idealna na każdą okazję!

Zapalniczka żarowa idealnie sprawdzi się przy trudnych warunkach. Zapalniczka idealna na każdą okazję. Posiada zawór do ponownego napełniania gazem.

Mix kolorów, kolor wysyłamy losowo.

Ostatnie sztuki w magazynie

Świetna zapalniczka żarowa idealna na każdą okazję!

Zapalniczka żarowa idealnie sprawdzi się przy trudnych warunkach. Zapalniczka idealna na każdą okazję. Posiada zawór do ponownego napełniania gazem. Zapalniczka jest wykonana z przyjemnej w dotyku gumy.

Mix kolorów, kolor wysyłamy losowo.

Klasyczny palnik żarowy. Nabijany gazem, posiada regulację płomienia, oraz blokadę  włącznika, przed przed przypadkowym użyciem. Palnika posiada praktyczna podstawę, na której bezpiecznie stoi. dysza palnika zabezpieczona plastikowym koreczkiem na łańcuszku. Palnik może również służyć jako rozpalarka do węgielków w shishy. Dla jakości użytkowania polecamy nabijać palnik gazem marki RONSON.

Klasyczny palnik żarowy. Nabijany gazem, posiada regulację płomienia, oraz blokadę  włącznika, przed przed przypadkowym użyciem. Palnik może również służyć jako rozpalarka do węgielków w shishy. Dla jakości użytkowania polecamy nabijać palnik gazem marki RONSON.

Długość : 12,5 cm
Szerokość: 7 cm

Palnik Żarowy z mocnym intensywnym ogniem z możliwością regulacji płomienia. Świetna jakość!

Stabilny i wygodny w użytku, szeroki zbiornik gazu, dzięki czemu stabilnie stoi. Posiada dodatkowe zabezpieczenie, blokadę przed odpaleniem. Nabijany klasycznym gazem do zapalniczek.

Po nabiciu gazem warto odczekać 2-3 min przed odpaleniem, ponieważ gaz jest lodowaty. zbyt niska temperatura gazu, może uszkodzić zapalniczkę, dlatego warto odczekać. Zapalniczka sprawdza się przy rozpalaniu węgielków do shishy lub ogrzewaniu zestawu do DAB'u.

Długość : 12,5 cm
Szerokość: 7 cm

Kolor wysyłamy losowo.

Zestaw Prezentowy Gentelo - Zapalniczka żarowa + czarne etui + gaz

Elegancka zapalniczka żarowa w metalicznych kolorach, na wysoki połysk z delikatnym orientalnym wzorem. Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu. Idealnie nadaje się do odpalania papierosów czy fajerwerków. W zestawie znajduje się również dedykowane czarne etui oraz gaz do zapalniczki. Dzięki czemu jest to idealny zestaw dla palacza.

Zapalniczka występuje w kolorze różowego złota oraz srebrnym.

Pojemność gazu to 90ml.

Kolor wysyłamy losowo lub na życzenie klienta.

Solidna xapalniczka żarowa z mocnym intensywnym ogniem składający się z 3 płomieni i wbudowanym puncherem, idealna do cygar.

Zapalniczka posiada odpalanie elektryczne, ładowane na USB.

Stabilna i wygodna w użytku, szeroki zbiornik gazu, dzięki czemu stabilnie stoi. Nabijana klasycznym gazem do zapalniczek.

Po nabiciu gazem warto odczekać 2-3 min przed odpaleniem, ponieważ gaz jest lodowaty. zbyt niska temperatura gazu, może uszkodzić zapalniczkę, dlatego warto odczekać. Zapalniczka sprawdza się również przy rozpalaniu węgielków do shishy lub ogrzewaniu zestawu do DAB'u.

Kolor wysyłamy losowo lub na życzenie klienta.