.


Strona główna

Zapalniczka Fajkowa - Specjalna zapalniczka z przeznaczeniem do odpalania fajek.

Posiada boczny płomień który idealnie nadaje sie do rozpalania tradycyjnej fajki i w tym celu zapalniczka właśnie została zaprojektowana. Idealnie sprawdzi się również przy rozpalaniu fajki wodnej czy innego bonga.

Zapalniczki Honest to najwyższa półka wśród zapalniczek żarowych, jak i płomieniowych. Wysoka jakość wykonania z najlepszych materiałów, sprawia, że zapalniczka posłuży długie lata. Nowoczesny i elegancki design. Każda zapalniczka zapakowana w gustowne pudełko prezentowe. Gwarancja 2 lata.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ekskluzywna Zapalniczka Elektryczna HONEST. Posiada żarnik, taki jak w zapalniczce samochodowej, który idealnie pasuje do odpalania papierosów. Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu. Zapalniczka otwierana przy pomocy pokrywy, który ma funkcję ochrony palnika przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapalniczka jest niewielkich rozmiarów około 7cmx3cm co sprawia, że jest bardzo wygodna i poręczna.

Kolor czarny o delikatnie chropowatej strukturze z białym logiem firmy oraz podświetlanym wyświetlaczem. Na wyświetlaczu znajduje się włącznik oraz licznik stanu baterii, dzięki czemu nigdy nie będziesz zaskoczony rozładowaną baterią.

Zapalniczka automatycznie wyłącza się po zamknięciu wieczka.

Ostatnie sztuki w magazynie