.


Strona główna

Filtruj produkty

YERBA LA MERCED

Yerba mate La Merced to wysokiej jakości produkt, który powstaje w firmie Las Marias
Tylko La Merced numeruje każde opakowanie, oferując Państwu  produkt całkowicie unikatowy. Specjalnie selekcjonowana i oryginalnie palona Yerba Mate. Pochodząca z północnego regionu prowincji Corrientes cechującym się łagodnym klimatem i żyzną terracytową płodną ziemią. Delikatny przyjazny smak i wytworny aromat.

La Merced De Monte - to jedyna odmiana, która uprawiana jest w górach. Krzewy mają tam idealne warunki do wzrostu i rozwijania się. Jej sezonowanie trwa do piętnastu miesięcy. Do produkcji trafiają tylko listki i gałązki najlepszej jakości.

z kolei La Merced De Campo jest z nizin. Dostępna jest również Yerba Mate łącząca te dwa produkty. Jeśli lubimy dymny posmak, towarzyszący Yerba Mate w wersji wędzonej, powinniśmy spróbować La Merced Barbacua.

Dlaczego Świat Shishy poleca picie yerba mate? Z kilku pozytywnych powodów, oto kilka z nich:

-dostarcza sporo witamin i minerałów

-obniża poziom cholesterolu

-działa pobudzająco

-wzmacnia koncentrację

-działa moczopędnie

-wspomaga układ krążeniaKraj pochodzenia: Argentyna

Active filters

Wysokogórskie argentyńskie plantacje - miejsce skąd pozyskuje się yerbę La Merced. 

Zawiera ona listki i patyczki, jest to tradycyjnie przetwarzana palona yerba, gdzie liście przez cały dzień są okadzane dymem nad ogniem. Yerba o wyraźnym smaku oraz mocno dymnym aromacie. Przy kolejnych zaparzeniach dymny aromat obrasta w siłę.

Ogromne pobudzenie i przypływ energii po kilku siorbnięciach.

Nada się na prezent dla wprawionego Mateisty, jest to yerba wysokiej jakości :)

Wewnątrz kartonu, znajduje się hermetycznie zamknięta foliowa torebka, wszystkie aromaty  zamknięte w jednym woreczku :)

Oczekiwanie na dostawę