.


Strona główna

Filtruj produkty

USTNIKI DO SHISHY JEDNORAZOWE

Prowadzisz Shisha Pub lub lokal w którym serwujesz fajkę wodną, czy cenisz sobie po prostu higienę? W takim przypadku obowiązkowym wyposażeniem Twojego zestawu do shishy powinny być jednorazowe, higieniczne ustniki do shishy. Nie każdy z Twoich klientów będzie korzystał z takiego ustniki, niemniej niemal obowiązkowe jest aby w zestawie z shishą do kompletu dorzucić dla klientów kilka jednorazowych ustników, aby każdy z nich czuł się komfortowo i bezpiecznie, tym bardziej w czasach Covid :)

Ustniki jednorazowe do shishy w sklepie swiatshishy.pl dostępne są w rożnych rozmiarach i kształtach. Część z nich możemy zakładać dwustronnie tzn. szerszą lub węższą stroną w zależności jaką końcówkę mamy w naszej shishy. Takie ustniki określamy w naszym sklepie jako dwustronne. Dodatkowo wszystkie ustniki zapakowane są w jednowyrazowy woreczek, zapewniając wszelkie standardy higieniczne.

Oczywiście dla wszystkich lokali z shishą oferujemy y specjalne ceny hurtowe z rabatami na ustniki do shishy.

Active filters

0,18 zł 0,20 zł
1,32 zł 1,50 zł
8,71 zł 9,90 zł
11,35 zł 12,90 zł
11,35 zł 12,90 zł
0,18 zł 0,20 zł -12%

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. Mix kolorów.

1,32 zł 1,50 zł -12%

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. 1 opakowanie - 10szt. Mix kolorów.

8,71 zł 9,90 zł -12%

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. 1 opakowanie - 100szt. Mix kolorów.

11,35 zł 12,90 zł -12%

Wysokiej jakości, uniwersalne ustniki do shishy o długości 5cm w jednolitym czarnym kolorze.

Wykonane z grubego plastiki, dzięki czemu są twarde i dobrze trzymają się węży w shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną.

Średnica z szerszej strony to 10mm, z węższej to 5mm.

Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy.

1 opakowanie - 100szt.

11,35 zł 12,90 zł -12%

Wysokiej jakości, higieniczne uniwersalne ustniki do shishy o długości 5,8cm w jednolitym niebieskim kolorze.

Wykonane z grubego plastiki, dzięki czemu są twarde i dobrze trzymają się węży w shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną.

Średnica z szerszej strony to 14,5mm, z węższej 8,5mm.

Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy.

1 opakowanie - 100szt.