.


Strona główna

Filtruj produkty

USTNIKI DO SHISHY JEDNORAZOWE

Prowadzisz Shisha Pub lub lokal w którym serwujesz fajkę wodną, czy cenisz sobie po prostu higienę? W takim przypadku obowiązkowym wyposażeniem Twojego zestawu do shishy powinny być jednorazowe, higieniczne ustniki do shishy. Nie każdy z Twoich klientów będzie korzystał z takiego ustniki, niemniej niemal obowiązkowe jest aby w zestawie z shishą do kompletu dorzucić dla klientów kilka jednorazowych ustników, aby każdy z nich czuł się komfortowo i bezpiecznie, tym bardziej w czasach Covid :)

Ustniki jednorazowe do shishy w sklepie swiatshishy.pl dostępne są w rożnych rozmiarach i kształtach. Część z nich możemy zakładać dwustronnie tzn. szerszą lub węższą stroną w zależności jaką końcówkę mamy w naszej shishy. Takie ustniki określamy w naszym sklepie jako dwustronne. Dodatkowo wszystkie ustniki zapakowane są w jednowyrazowy woreczek, zapewniając wszelkie standardy higieniczne.

Oczywiście dla wszystkich lokali z shishą oferujemy y specjalne ceny hurtowe z rabatami na ustniki do shishy.

Active filters

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. Mix kolorów.

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. 1 opakowanie - 10szt. Mix kolorów.

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. 1 opakowanie - 100szt. Mix kolorów.

Wysokiej jakości, uniwersalne ustniki do shishy o długości 5c m w jednolitym czarnym kolorze.

Wykonane z grubego plastiki, dzięki czemu są twarde i dobrze trzymają się węży w shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną.

Średnica z szerszej strony to 10mm, z węższej to 5mm.

Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy.

1 opakowanie - 100szt.

Jednorazowe ustniki do shishy o długości około 4 cm.

Ustnik charakteryzuje się małą średnicą na węża, dzięki czemu ustniki dobrze trzymają się na mniejszych wężach w niedużych fajkach wodnych, które mają małą średnicę końcówki węża. Także jeżeli szukacje ustników do malych, klasycznych fajeczek to te ustniki będą najlepszym wyborem.

Ustniki są higieniczne, każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy.

W jednym opakowaniu znajduje się - 100 sztuk przezroczystych ustników.

Średnica otworu na węża w shishy to około 5mm

Ostatnie sztuki w magazynie