.


Strona główna

Filtruj produkty

USTNIKI DO SHISHY JEDNORAZOWE

Prowadzisz Shisha Pub lub lokal w którym serwujesz fajkę wodną, czy cenisz sobie po prostu higienę? W takim przypadku obowiązkowym wyposażeniem Twojego zestawu do shishy powinny być jednorazowe, higieniczne ustniki do shishy. Nie każdy z Twoich klientów będzie korzystał z takiego ustniki, niemniej niemal obowiązkowe jest aby w zestawie z shishą do kompletu dorzucić dla klientów kilka jednorazowych ustników, aby każdy z nich czuł się komfortowo i bezpiecznie, tym bardziej w czasach Covid :)

Ustniki jednorazowe do shishy w sklepie swiatshishy.pl dostępne są w rożnych rozmiarach i kształtach. Część z nich możemy zakładać dwustronnie tzn. szerszą lub węższą stroną w zależności jaką końcówkę mamy w naszej shishy. Takie ustniki określamy w naszym sklepie jako dwustronne. Dodatkowo wszystkie ustniki zapakowane są w jednowyrazowy woreczek, zapewniając wszelkie standardy higieniczne.

Oczywiście dla wszystkich lokali z shishą oferujemy y specjalne ceny hurtowe z rabatami na ustniki do shishy.

Active filters

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. Mix kolorów.

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. 1 opakowanie - 10szt. Mix kolorów.

Uniwersalne ustniki do shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną, dzięki czemu pasują do większości węży. Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy. 1 opakowanie - 100szt. Mix kolorów.

Wysokiej jakości, uniwersalne ustniki do shishy o długości 5cm w jednolitym czarnym kolorze.

Wykonane z grubego plastiki, dzięki czemu są twarde i dobrze trzymają się węży w shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną.

Średnica z szerszej strony to 10mm, z węższej to 5mm.

Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy.

1 opakowanie - 100szt.

Ustniki do Shishy Kolorowe - 100szt

Wysokiej jakości, higieniczne uniwersalne ustniki do shishy o długości 3,5cm w kilku kolorach.

Wykonane z grubego plastiku, dzięki czemu są twarde i dobrze trzymają się węży w shishy. Można je zakładać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną stroną. Świetne i higieniczne rozwiązanie kiedy palimy w gronie znajomych.

Średnica z szerszej strony to 14,mm, z węższej 9mm.

Wysokość ustnika to 3cm.   

Każdy ustnik zapakowany w osobny woreczek foliowy.

1 opakowanie - 100szt.

Świetne rozwiązanie! Własny - prywatny ustnik do shishy na zawieszce!

Idealne rozwiązanie w shisha barach lub na dużych imprezach, gdy wiele osób używa tego samego ustnika lub gdy pod ręką są tylko fajki wodne z jednym wężem. Ustnik posiada silikonową końcówkę która zakładamy na tradycyjny ustnik. Sam ustnik został wykonany z najlepszej jakości szkła, dzięki czemu spełnia najwyższe standardy higieniczne.

Dzięki paskowi ustniki są mobilne - możesz po prostu zawiesić je na szyi i zabrać ze sobą wszędzie.

Higieniczne rozwiązanie! Chroń się przed śliną innych ludzi, a tym samym przed różnymi patogenami, takimi jak zarazki, wirusy i bakterie.