.


Strona główna

Filtruj produkty

YERBA CAMPESINO

Paragwajski susz Campesino z rejonu Cuenca del Plata.

Rosnący tam ostrokrzew ma idealne warunki do rozwoju, dzięki czemu osiąga wysokość nawet 18 metrów. Listki Campesino są dość mocno zmielone i pyliste, tradycyjny proces plantowania i produkcji z wyeliminowaniem środków chemicznych czyni ten susz wyjątkowym. Marka ta ma do zaoferowania jedną z mocniejszych yerba mate na rynku, więc jeśli potrzebujesz solidnego zastrzyku energii to Campesino Clasica będzie dla Ciebie idealne. Campesino posiada nie tylko klasyczną wersję bez dodatków ale i wiele więcej smakowych i ziołowych odmian np. Katuava (afrodyzjak) która pobudza krążenie + Żeń-Szeń, wersje miętowo cytrynowe i odmiany przygotowane specjalnie do terere (rodzaj parzenia yerby różniący się od klasycznego tym, że zalewa się susz jak najzimniejszą wodą - idealne orzeźwienie z pobudzeniem na letnie gorące dni). Świat Shishy pije i poleca yerba mate tej marki! :)

Warto wspomnieć, że Campesino charakteryzuje się mocnym smakiem i goryczką, który jest dowodem dużej ilości kofeiny, lecz pamiętaj by nie przesadzać, duże ilości yerby też potrafią zaszkodzić :)

Dlaczego Świat Shishy poleca picie yerba mate? Z kilku pozytywnych powodów, oto kilka z nich:

-dostarcza sporo witamin i minerałów

-obniża poziom cholesterolu

-działa pobudzająco

-wzmacnia koncentrację

-działa moczopędnie

-wspomaga układ krążenia

Kraj pochodzenia: Paragwaj

Active filters

Campesino Menta & Limon to orzeźwiająca propozycja dla wszystkich mateistów. Ziołowa mieszanka za sprawą mięty  i limonki idealnie orzeźwi w upalne dni. Yerba o ciekawym, świeżym aromacie i smaku.

Sposób zaparzania:  Tradycyjnie w Ameryce Południowej susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia oraz zalewa wodą w temp. 70-80 st.C

Polecana zarówno dla początkujących jak i doświadczonych mateistów.

Ostatnie sztuki w magazynie

Campesino Refrescante to orzeźwiająca, drobnomielona propozycja dla wszystkich mateistów. Ziołowa mieszanka za sprawą mięty idealnie orzeźwi w upalne dni. Yerba o ciekawym, świeżym aromacie i smaku.

Polecana zarówno dla początkujących jak i doświadczonych mateistów.

Ostatnie sztuki w magazynie