.


Strona główna

Filtruj produkty

YERBA CAMPESINO

Paragwajski susz Campesino z rejonu Cuenca del Plata.

Rosnący tam ostrokrzew ma idealne warunki do rozwoju, dzięki czemu osiąga wysokość nawet 18 metrów. Listki Campesino są dość mocno zmielone i pyliste, tradycyjny proces plantowania i produkcji z wyeliminowaniem środków chemicznych czyni ten susz wyjątkowym. Marka ta ma do zaoferowania jedną z mocniejszych yerba mate na rynku, więc jeśli potrzebujesz solidnego zastrzyku energii to Campesino Clasica będzie dla Ciebie idealne. Campesino posiada nie tylko klasyczną wersję bez dodatków ale i wiele więcej smakowych i ziołowych odmian np. Katuava (afrodyzjak) która pobudza krążenie + Żeń-Szeń, wersje miętowo cytrynowe i odmiany przygotowane specjalnie do terere (rodzaj parzenia yerby różniący się od klasycznego tym, że zalewa się susz jak najzimniejszą wodą - idealne orzeźwienie z pobudzeniem na letnie gorące dni). Świat Shishy pije i poleca yerba mate tej marki! :)

Warto wspomnieć, że Campesino charakteryzuje się mocnym smakiem i goryczką, który jest dowodem dużej ilości kofeiny, lecz pamiętaj by nie przesadzać, duże ilości yerby też potrafią zaszkodzić :)

Dlaczego Świat Shishy poleca picie yerba mate? Z kilku pozytywnych powodów, oto kilka z nich:

-dostarcza sporo witamin i minerałów

-obniża poziom cholesterolu

-działa pobudzająco

-wzmacnia koncentrację

-działa moczopędnie

-wspomaga układ krążenia

Kraj pochodzenia: Paragwaj

Active filters

Campesino Refrescante to orzeźwiająca, drobnomielona propozycja dla wszystkich mateistów. Ziołowa mieszanka za sprawą mięty idealnie orzeźwi w upalne dni. Yerba o ciekawym, świeżym aromacie i smaku.

Polecana zarówno dla początkujących jak i doświadczonych mateistów.

Ostatnie sztuki w magazynie

Campesino Fitness to paragwajska mieszanka wysokojakościowych liści i patyczków ostrokrzewu paragwajskiego z ziołami takimi jak: senesem ostrolistnym, skrzypem polnym i olejkiem miętowym. Yerba o przyjemnym ziołowym aromacie, jest świetną alternatywą dla kawy, oraz wspomaga trawienie oraz prace systemu trawiennego. Dla tego jest rekomendowana dla osób które chcą zmienić swoją wagę, oraz tych aktywnych fizycznie.        

Polecana zarówno dla początkujących jak i doświadczonych mateistów.        

Ostatnie sztuki w magazynie