Olejek Konopny HempShot Amnesia Mięta 560mg

Suplement diety o smaku miętowym z dodatkiem oleju konopnego, zawierający 560mg naturalnych fitoskładników, flawonoidów i terpenów na porcję. Olejek jest w 100% naturalny, o bardzo złożonym działaniu. Zamknięty w szklanej butelce z dołączoną miarką ułatwiającą dozowanie.

Olejek Amnesia ma za zadanie wprowadzić w stan relaksu i spokoju.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 5ml raz dziennie – zawiera 1615mg oleju konopnego z pełnym spektrum fitoskładników.

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.Ostatnie sztuki w magazynie

Olejek Konopny HempShot Underground Super Lemon 600mg

Suplement diety o smaku cytrynowo-ananasowym z dodatkiem oleju konopnego, zawierający 600mg naturalnych fitoskładników, flawonoidów i terpenów na porcję. Olejek jest w 100% naturalny, o bardzo złożonym działaniu. Zamknięty w szklanej butelce z dołączoną miarką ułatwiającą dozowanie.

Olejek Underground ma za zadanie wprowadzić w stan relaksu, jednocześnie dodając energii.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 5ml raz dziennie – zawiera 1725mg oleju konopnego z pełnym spektrum fitoskładników.

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.Olejek Konopny Cannabis Boys Strzał Winiego 600mg

Suplement diety o smaku brzozy z dodatkiem oleju konopnego, zawierający 600mg naturalnych fitoskładników, flawonoidów i terpenów na porcję. Olejek jest w 100% naturalny, o bardzo złożonym działaniu. Zamknięty w szklanej butelce z dołączoną miarką ułatwiającą dozowanie.

Olejek Cannabis Boys Strzał Winiego ma za zadanie wprowadzić w stan relaksu, jednocześnie dodając energii. Dodatkowo w porcji zawiera 16mg witaminy C, która wspiera układ odpornościowy.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 5ml raz dziennie – zawiera 1725mg oleju konopnego z pełnym spektrum fitoskładników.

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Oczekiwanie na dostawę