Filtruj produkty

BENZYNA DO ZAPALNICZEK

Dostępna u nas benzyna do zapalniczek to najwyższej jakości produkt, który zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Została stworzona z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie niezawodność i sprawność działania swoich zapalniczek benzynowych.

Active filters

Benzyna do zapalniczek ZIPPO 125ml
Oczekiwanie na dostawę
Wkład Plazmowy do Zapalniczek ZIPPO Wkład Plazmowy do Zapalniczek ZIPPO
Oczekiwanie na dostawę

Benzyna do zapalniczek CLIPPER - wysokiej jakości benzyna do zapalniczek benzynowych.

Pojemność 133ml.

Żarowy wkład do zapalniczek maki ZIPPO - 1 płomieniowy.

Oryginalny wkład żarowy do zapalniczek Zippo. Odmień swoją zapalniczkę z benzynowej na żarową w łatwy i prosty sposób. Wystarczy wysunąć z zapalniczki wkład benzynowy i zamienić go na żarowy.

Teraz Twoje Zippo może spełniać różne funkcje w zależności od potrzeb.

Zapłon piezoelektryczny odpalany za pomocą przycisku - z charakterystycznym dla Zippo klikiem. Dużym atutem jest łatwa regulacja wysokości płomienia w kolorze niebieskim, którego temperatura sięga do 1260°C.

Wkład został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie mieścił się do wszystkich modeli zapalniczek Zippo, wyjątkami są zapalniczki typu "Slim" oraz "1935".

Wersja z pojedynczym płomieniem. Całość zapakowana w oryginalne pudełko.

Ostatnie sztuki w magazynie

Żarowy wkład do zapalniczek maki ZIPPO - 2 płomieniowy.

Wkład posiada bardzo mocny, podwójny żarnik - idealnie nadawać będzie się do odpalania cygar!!!

Oryginalny wkład żarowy do zapalniczek Zippo. Odmień swoją zapalniczkę z benzynowej na żarową w łatwy i prosty sposób. Wystarczy wysunąć z zapalniczki wkład benzynowy i zamienić go na żarowy.

Teraz Twoje Zippo może spełniać różne funkcje w zależności od potrzeb.

Zapłon piezoelektryczny odpalany za pomocą przycisku - z charakterystycznym dla Zippo klikiem. Dużym atutem jest łatwa regulacja wysokości płomienia w kolorze niebieskim, którego temperatura sięga do 1260°C.

Wersja z podwójnym płomieniem. Całość zapakowana w oryginalne pudełko.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysokiej jakości benzyna do zapalniczek benzynowych.

Dedykowana zwłaszcza do zapalniczek Zippo.

Pojemność 125ml.

Oczekiwanie na dostawę

Plazmowy wkład do zapalniczek maki ZIPPO

Oryginalny wkład plazmowy do zapalniczek Zippo. Odmień swoją zapalniczkę z benzynowej na plazmową w łatwy i prosty sposób. Wystarczy wysunąć z zapalniczki wkład benzynowy i zamienić go na nowy wkład plazmowy.

Teraz Twoje Zippo może spełniać różne funkcje w zależności od potrzeb.

Wkład został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie mieścił się do wszystkich modeli zapalniczek Zippo, wyjątkami są zapalniczki typu "Slim" oraz "1935".

Całość zapakowana w oryginalne pudełko.

SPECYFIKACJA

Podwójna (krzyżowa) wiązka plazmowa.
Zapłon działa po podwójnym naciśnięciem przycisku.
Bateria 200 mAh IEC
Port micro USB 5V 0.2A
Blokada bezpieczeństwa 10 sekund

Wkład zachowuje charakterystyczne kliknięcie Zippo.

Oczekiwanie na dostawę

Najlepsza benzyna do Twojej zapalniczki

Co sprawia, że nasza benzyna do zapalniczek jest tak wyjątkowa? To przede wszystkim jej zalety:

  • Wysoka jakość: Nasz produkt charakteryzuje się niespotykaną czystością, co gwarantuje optymalne spalanie i długotrwałe działanie paliwa do zapalniczki.
  • Równomiernie się spala: Gwarantuje to efektywne i ekonomiczne użytkowanie zapalniczki.
  • Bezpieczna: Nasza benzyna do zapalniczek spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu jest idealnym wyborem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
  • Wszechstronne zastosowanie: nasze paliwo do zapalniczki sprawdza się nie tylko w zapalniczkach firmy Zippo, ale i w innych modelach zapalniczek.
  • Wygodna pojemność: Nasza benzyna do zapalniczek oferowana jest w wygodnej pojemności 133 ml, co umożliwia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstego napełniania.

Na podsumowanie - jeżeli szukasz paliwa do zapalniczki, które nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji, nasza benzyna do zapalniczek będzie idealnym wyborem. Wybierając dostępny u nas produkt, stawiasz na jakość, niezawodność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zakupów!

Kompatybilność z zapalniczkami marki

Chcemy zapewnić Ci kompleksową i satysfakcjonującą obsługę, dlatego w naszej ofercie znajduje się benzyna do zapalniczek, która jest kompatybilna z różnymi markami. To sprawia, że jesteśmy doskonałym źródłem paliwa do zapalniczki dla szerokiego spektrum klientów. Nasze paliwo jest wyjątkowo uniwersalne i stanowi doskonały wybór dla każdego, kto szuka niezawodnej i wydajnej benzyny do zapalniczek.

Dostępna u nas benzyna do zapalniczek doskonale współpracuje z zapalniczkami marki Zippo, gwarantując im długotrwałe i efektywne działanie. Jednak to nie wszystko. Benzyna, którą oferujemy, jest kompatybilna również z innymi modelami, co czyni ją prawdziwie wszechstronnym paliwem do zapalniczki. Bez względu na markę Twojej zapalniczki, możesz być pewny, że to paliwo zagwarantuje jej pewne i niezawodne odpalanie. Nasza uniwersalna benzyna do zapalniczek nadaje się do różnych typów zapalniczek benzynowych, dostarczając im niezbędnej energii do działania. Dzięki temu zawsze będziesz mógł liczyć na przygotowaną, gotową do użycia zapalniczkę. Razem z nami, Twoja zapalniczka zawsze będzie mogła dostarczyć Ci ognia, kiedy tylko go potrzebujesz.

Jak wybrać odpowiednią benzynę do zapalniczki?

Wybór odpowiedniej benzyny do zapalniczek może znacznie wpłynąć na długotrwałość i efektywność zapalniczki. To paliwo do zapalniczki jest jednym z kluczowych elementów, które decydują o długowieczności i niezawodności jej działania. Dlatego też wybór odpowiedniej benzyny do zapalniczek jest niezwykle istotny. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jakość produktu. Wysokogatunkowa benzyna do zapalniczek powinna gwarantować czyste spalanie i minimalizować ryzyko zanieczyszczeń. Ponadto, wydajność paliwa do zapalniczki również jest istotna - optymalna benzyna powinna zapewnić długotrwałość palenia przy jednoczesnym zachowaniu stabilnego płomienia.

Pamiętaj także, aby dokonywać zakupu benzyny do zapalniczek w zaufanych źródłach - produkty niskiej jakości mogą nie tylko skrócić życie zapalniczki, ale także stanowić potencjalne zagrożenie. Bezpieczeństwo i niezawodność to dwa naczelne kryteria wyboru, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie paliwa do zapalniczki. To właśnie dobór odpowiedniej benzyny do zapalniczek ma kluczowy wpływ na jakość i wygodę korzystania z zapalniczki. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Czy rodzaj benzyny wpływa na żywotność zapalniczki?

Wiele osób zastanawia się, czy rodzaj benzyny wpływa na żywotność zapalniczki. Odpowiedź jest jednoznaczna - tak, benzyna do zapalniczek ma ogromny wpływ na długotrwałość i wydajność tego urządzenia. Zgoda, można zalać zapalniczkę benzynową dowolnym paliwem, ale jeśli chcesz, aby służyła Ci jak najdłużej, powinieneś zaopatrzyć się w specjalistyczną benzynę do zapalniczek.

Niska jakość paliwa do zapalniczki może skrócić jej żywotność oraz powodować nieprawidłowości w działaniu. Wybierając odpowiedniej jakości paliwo do zapalniczki, zapewnisz jej bezproblemowe i długotrwałe działanie. Trzeba pamiętać, że nie chodzi tylko o żywotność urządzenia, ale również o bezpieczeństwo. Niskiej jakości benzyna do zapalniczek może być niebezpieczna w użyciu. Dlatego warto zawsze wybierać sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Pamiętaj, że dobrej jakości paliwo do zapalniczki to nie tylko gwarancja długiego użytkowania urządzenia, ale również bezpieczeństwa. Warto więc nie oszczędzać na jakości benzyny do zapalniczek.

Dbaj o swoją zapalniczkę – porady dotyczące użytkowania

Równie ważne, jak dobór odpowiedniego modelu zapalniczki, jest jej właściwe użytkowanie i konserwacja. Dobrze dobrane paliwo do zapalniczki ma kluczowe znaczenie dla jej funkcjonowania. Stosowanie benzyny do zapalniczek wysokiej jakości zapewni nie tylko efektywne działanie, ale także przedłuży żywotność urządzenia. Benzyna do zapalniczek to fundament niezawodności każdej zapalniczki. Prawidłowo wybrane paliwo do zapalniczki zagwarantuje jej płynne działanie oraz brak nieprzyjemnych zapachów podczas używania. Podczas użytkowania, należy pamiętać o regularnym uzupełnianiu zapalniczki benzyną oraz częstym czyszczeniu końcówki, co zapobiegnie ewentualnym awariom. Niezawodność i długowieczność zapalniczki zależy również od jej właściwego konserwowania. Używanie czystej benzyny do zapalniczek oraz regularne odnawianie jej punktu zapłonu pozwolą cieszyć się nieprzerwanym jej działaniem. Zadbaj więc o swoją zapalniczkę, pamiętając o regularnym napełnianiu jej odpowiednim paliwem oraz częstych kontrolach jej stanu technicznego. Pamiętaj, za każdą nieudaną próbą zapalenia zapalniczki nie stoi jej jakość, a często zaniedbanie podstawowych zasad konserwacji i użytkowania. Dbanie o swoje urządzenie i odpowiednie jego użytkowanie gwarantuje wieloletnie i niezawodne korzystanie.