.


Strona główna

Filtruj produkty

BIBUŁKI MASCOTTE

MASCOTTE obok OCB jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących akcesoria dla palaczy. Bibułki Mascotte zareówno w wersji Regular jak i King Size mają swoich zagorzałych fanów na całym świecie. Do naszego sklepu Świat Shishy w Zielonej Górze przychodza klienci, którzy kupują tylko i wyłącznie bibułki marki Mascotte, a jeżeli nie mamy ich aktualnie na stanie to od razu krtęci im się łza w oku i nie kupią innych bibułek, ponieważ wierni są swojej marce. Skąd to się bierze, a no stąd, że mascotte przyzwyczaił do swojej jakości swoich wiernych klientów.

Jak to mówią producenci bibułek Mascotte z Holandii - Mascotte są zawsze 3x lepsze - Lepiej się skręca, Lepiej się klei, Lepiej się Pali :)

Active filters

Bibułka mascotte W 100% stworzona z naturalnych komponentów: włókien roślinnych, gumy arabskiej i krystalicznej wody. Elastyczna średniej grubości, łatwa do zwijania. Laserowa perforacja sprawia, że pali się regularnie.

Długość 7cm, szerokość 2,5cm.

Opakowanie: 50 szt. bibułek.

Najprawdopodobniej najcieńsza bibułka na świecie (tylko 12 g/m2) ! Extra cienka bibułka, która pali się bardzo powoli. Papieros przygotowany w bibułce Mascotte Extra odłożony na moment samoistnie przestanie się palić, oszczędzając tym samym tytoń. Produkt ten znany jest także jako bibułka ryżowa.

Gramatura papieru 12 GR/M2

Długość 7cm, szerokość 3,8cm.

Opakowanie: 50 szt. bibułek.

NOWE BIBUŁKI MASCOTTE ZE SPECJALNYM MAGNETYCZNYM ZAMKNIĘCIEM!!!

Mascotte King Size gwarantuje przestrzeń na solidne wypełnienie lub na skręcanie ze środka na zewnątrz!

Ta ultracienka 14-gramowa bibułka jest ekstra długa oraz szeroka, a w dodatku pali się w iście relaksacyjnym tempie. Co więcej, gdy zrobisz przerwę, to samoistnie przestanie się palić. W ten sposób niczego nie marnujesz.

Magnetyczne zamknięcie zabezpiecza bibułki.

Długość 10,1cm, szerokość 4,4cm.

Opakowanie zawiera 34 szt. bibułek.

Nowość na Rynku marki Mascotte, wkracza w teren bibułek wykonanych z naturalnych Konopii.

Bibułki  dla osób, którzy żyją świadomie i uważają, że zrównoważony rozwój jest czymś naturalnym. Bibułki slim size wykonane są w 100% z organicznych konopi, a samo opakowanie z papieru zrobionego z trawy. Mascotte Hemp Slim to najbardziej naturalne bibułki jakie stworzono. Możesz je poczuć, możesz je posmakować. To czyste, intensywne doznania.

Opakowanie: 34 szt. bibułek oraz 34 szt. kartonowych filterków.

NOWE BIBUŁKI MASCOTTE ZE SPECJALNYM MAGNETYCZNYM ZAMKNIĘCIEM!!!

Bibułki Mascotte Slim Combi Pack wykonane tylko z naturalnych komponentów. Elastyczna i łatwa w skręcaniu. Dodatkowo każdy filterek posiadaja perforacje, dzięki czemu w łatwy sposób można dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar.

Opakowanie z praktycznym magnesem dzięki któremu bardzo wygodnie bibułki się zamykają i opakowanie same się nie otwiera - bibułki nie zniszczą się.

Długość 10,7cm, szerokość 4,2cm.

Opakowanie: 34 szt. bibułek oraz 34 szt. kartonowych filterków.