.


Strona główna

Filtruj produkty

BONGO AKRYL / SILIKON

Bongo to niezbędne narzędzie dla każdego palacza. Idealne do palenia suszu, a przy tym znacznie zdrowsze w porównaniu, chociażby do klasycznych metod. Woda filtruje aromatyczny dym, a przy tym ochładza go. Co znów znacznie poprawia komfort palenia. Jednak jakie bongo wybrać? Tutaj warto wziąć pod uwagę to, gdzie i kiedy będziemy z niego korzystać.

Klasyczne modele szklane to jedno, ale jeśli palić będziemy poza domem, a bongo będzie musiało przetrwać podróż, to istnieją lepsze rozwiązania. Do produkcji bongo wykorzystuje się akryl i silikon. Dzięki temu takie modele nie zniszczą się w torbie i mogą być wygodnie zabierane na każdą imprezę.

W naszej ofercie znajdziesz modele o najróżniejszych kształtach, kolorach, wzorach i wielkościach. Dla wszystkich palaczy, dla których liczy się wygoda, a przy tym również gustowne wykończenie. Dodatkowo silikon i akryl to wytrzymały materiał, który gwarantują odpowiednią ochronę.

W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór innych akcesoriów, w tym vaporizery, wagi i młynki, a także lufki. Mamy wszystko, co niezbędne do palenia.

Active filters

Wygodne i praktyczne małe bongo akrylowe. Idealne na wypad w plener ;) Wysokość 15cm, mix. kolorów.

Klasyczne akrylowe bongo wykonane z wytrzymałego tworzywa. Idealne na wypad w plener, nikt go nie stłucze ;) Wysokość 15cm, mix. kolorów.

Rewelacyjne akrylowe bongo, które w podstawie posiada dodatkowo młynek do mielenia suszu! Idealny zestaw :) Wysokość 22cm, kolor zielony lub szary wysyłany losowo.

Klasyczne akrylowe bongo wykonane z wytrzymałego tworzywa. Idealne na wypad w plener, nikt go nie stłucze ;) Wysokość 34cm, mix. kolorów.

Klasyczne akrylowe bongo wykonane z wytrzymałego tworzywa. Idealne na wypad w plener, nikt go nie stłucze ;) Wysokość 30cm, mix. kolorów.

Wygodne i praktyczne Bongo wykonane ze specjalnego żaroodpornego silikonu. Bongo jest w pełni higieniczne i nie reaguje z wysoką temperaturą. Możemy je wygodnie złożyć i wsadzić do kieszeni, posiada do tego specjalna opaskę, którą możemy spiąć bongo. Idealne do zabrania ze sobą na spacer :) W zestawie metalowy cybuch z sitkiem. Wysokość bonga 22cm, mix kolorów.

Ostatnie sztuki w magazynie

Bardzo ładne czarne akrylowe bongo zdobione w zielone liście. Wykonane z wytrzymałego akrylu. Idealne na wypad w plener, wygodne i praktyczne, nie stłucze się na długim spacerze po lesie ;) Wysokość bonga to około 32cm, kolor wysyłamy losowo.

Świetne Bardzo akrylowe wyposażone w 2 dyfuzory, które  świetnie filtrują nasz dym, dzięki czemu jest przyjemny w smaku i nie gryzie w gardło. Idealne na wypad w plener, wygodne i praktyczne, nie stłucze się na długim spacerze po lesie ;) Wysokość bonga to około 33cm, kolor wysyłamy losowo.

Potężne Bongo akrylowe - aż 48 cm!!!

Wyposażone w 2 dyfuzory, które  świetnie filtrują nasz dym, dzięki czemu jest przyjemny w smaku i nie gryzie w gardło.

Nigdy nie stłucze się na długim spacerze po lesie, idealne na wakacyjny wypad ;) Wysokość bonga to około 48cm, kolor wysyłamy losowo.

89,00 zł

Rewelacyjne bongo w masce gazowej. Tylko dla prawdziwych twardzieli!

Do maski doczepione jest 20cm akrylowe bongo! Cały buch idzie prosto na twarz!!! Dasz rady, podołasz temu, sprawdź sam czy jesteś prawdziwym twardzielem ;)

Maska dostępna w różnych wzorach kolorystycznych. Wzór wysyłamy losowo.

Powodzenia :)