Filtruj produkty

LUFKI SZKLANE

W naszej ofercie znajdziesz podręczne lufki szklane w różnych kolorach, kształtach i długościach do Twojego ulubionego suszu lub lufki przeznaczone do olejków - grube szkło, dobra jakość ciekawe formy i grafiki dzięki którym urozmaicisz przyjemność z palenia:)

Wielu amatorom może się wydawać, że wybór szklanej lufki może nie mieć żadnego znaczenia, lecz wcale tak nie jest - nie bez powodu mamy lufki w niestandardowych wymiarach kształtach i kolorach. Fajeczki ze specjalnymi zwężeniami lub z dodatkiem szklanych kuleczek w środku aby zapobiec tzw. "komecie" Przekonaj się że szklana fifka nie musi być nudna i dodaj klimatu swojemu dymkowi!

Active filters

Klasyczna szklana lufeczka - cygarniczka. Długość 8cm 

Klasyczna szklana lufeczka - cygarniczka, wygięta do góry. Długość 8cm 

Bardzo ładna kolorowa lufeczka, wykonana z grubego żaroodpornego szkła. Długość około 10cm

Lufka dostępna w miksie kolorów - kolor wysyłamy losowo.

Klasyczna długa przezroczysta lufka. Idealna do kobiecej stylizacji! Długość 25cm! 

Lufka Szklana Kolorowa Wygięta 10,5cm

Bardzo ładna kolorowa lufeczka, wykonana z grubego żaroodpornego szkła. Wygięta.

Lufka idealnie nadaje się do palenia suszu, z możliwością dozowania ilości, potrzebnej na dany moment. Bez obawy o utratę cennego materiału ;)

Świetna jakość wykonania, na pewno posłuży na kilka sesyjek palenia, jest zrobiona z grubego szkła.

Długość 10,5cm.

Lufka szklana, wykonana z grubego żaroodpornego szkła. Mocna i wytrzymała w kształcie Rakiety :) Długość ok. 9cm

Lufeczka szklana w kształcie saksofonu. Bardzo wygodna w użytku. Długość 14cm

Lufka Szklana Niebieska -10cm

Szklana lufka w pięknym ciemno-niebieskim kolorze. Z kolorowymi grafikami: Diamenty, Keyboard, Magnetofon, Zabawka postacie. Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła, z pojemnym cybuchem.

Lufka występuje w kilku wzorach, widocznych na zdjęciach. Wzór wysyłamy losowo lub na życzenie klienta.

Długość ok. 10cm.

Szerokość: 1,2cm.

Ostatnie sztuki w magazynie

Bardzo fajna wygieta lufka z figurką Węża w 3D. Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży, pojemny cybuch.

Długość ok. 11cm.

Szklana lufka wygięta z figurką w 3D obrazującą nagą Pannę ;) Lufka prosta wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży, pojemny cybuch.

Długość ok. 12cm.

Lufka Szklana z Kulkami 12cm

Wyjątkowa lufka szklana z szklanymi przezroczystymi kuleczkami w środku, które świetnie filtrują dym i zapobiegają złapania "komety" ;)

Solidna, gruba i wykonana z grubego żaroodpornego szkła.

Długość ok. 12cm, różne wzory.

Lufka Szklana Długa z Bańką - Kolor - 25cm

Klasyczna długa lufka, różnokolorowa, niczym tęcza :) Idealna do kobiecej stylizacji! Długość 25cm! Bardzo ładna z bańką, wykonana z grubego żaroodpornego szkła, niektóre sztuki zdobione brokatem.

Lufka idealnie nadaje się do palenia suszu, z możliwością dozowania ilości, potrzebnej na dany moment. Bez obawy o utratę cennego materiału ;)

* Kolor lufki wysyłamy losowo.

Szklana lufka z ozdobną figurką w 3D w kształcie miłej żabki ;) Lufka prosta,zgrabna wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży i pojemny cybuch.

Długość ok. 9cm.

Szklana lufka wygięta z ozdobną figurką w 3D w kształcie miłej żabki ;) Lufka prosta wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży i pojemny cybuch.

Długość ok. 11,5cm.

Bardzo fajna prosta lufka z figurką Diabła w 3D. Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży, pojemny cybuch.

Długość ok. 12cm.

Bardzo fajna wygięta lufka z figurką Diabła w 3D. Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży, pojemny cybuch.

Długość ok. 11cm.

Bardzo fajna wygieta lufka z figurką Skorpiona w 3D. Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży, pojemny cybuch.

Długość ok. 11cm.

Szklana lufka z ozdobną figurką w 3D w kształcie miłej żabki ;) Lufka prosta wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży i pojemny cybuch.

Długość ok. 12cm.

Szklana lufka z ozdobną figurką w 3D w kształcie grzybków ;) Lufka prosta wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży i pojemny cybuch.

Długość ok. 12cm.

Ostatnie sztuki w magazynie

Szklana lufka z figurką w 3D obrazującą nagą Pannę ;) Lufka prosta wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży, pojemny cybuch.

Długość ok. 12cm.

Bardzo fajna prosta lufka z figurką Skorpiona w 3D. Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka posiada duży, pojemny cybuch.

Długość ok. 9cm.

Ostatnie sztuki w magazynie

Bardzo ładna wytrzymała lufka szklana, wykonana z grubego szkła. Lufka prosta ze zwężeniem, dzięki czemu nie zaatakuje nas żadna kometa :) Na górze lufki znajduje się ładna figurka z kolorową twarzą Voodoo. Długość 12cm.

Bardzo ładna wytrzymała lufka szklana, wykonana z grubego szkła. Cybuch wygięty pod kątem z zwężeniem, dzięki czemu nie zaatakuje nas żadna kometa :) Na górze lufki znajduje się ładny wzorek (figurka). Długość 11cm, mix. wzorów.

Bardzo ładna wytrzymała lufka szklana, wykonana z grubego szkła. Każda lufka posiada zwężenie w cybuchu, dzięki czemu nie zaatakuje nas żadna kometa :) Na górze lufki znajduje się ładny wzorek (figurka).

Długość 12cm, mix. wzorów.

Lufka Szklana z Cybuchem 10cm

Rewelacyjna porządna lufka, wykonana z bardzo grubego żaroodpornego szkła, która nie zbije się za szybko. Duża z wielkim cybuchem, daje możliwość dozowania ilości, potrzebnej na dany moment. i sprzęgłem! Konkretny sprzęt, który posłuży Ci na długo, świetna jakość wykonania. Można ją postawić na stabilnych nóżkach, dzięki czemu cenny towar nie wyleci, a będzie gotowy do ponownego użycia ;)

Długość 10cm.                                                                          

Lufka Szklana z Cybuchem 10cm

Rewelacyjna porządna lufka, wykonana z bardzo grubego żaroodpornego szkła, która nie zbije się za szybko. Duża z wielkim cybuchem, daje możliwość dozowania ilości, potrzebnej na dany moment. i sprzęgłem! Konkretny sprzęt, który posłuży Ci na długo, świetna jakość wykonania. Można ją postawić na stabilnych nóżkach, dzięki czemu cenny towar nie wyleci, a będzie gotowy do ponownego użycia ;)

Długość 10cm.                                                                          

Szklana lufka z wygodnymi nóżkami ułatwiającymi odkładanie. Dzięki nim susz w cybuchu jest bezpieczny i nie wypadnie. Lufeczka posiada ozdobne kulki, które mają funkcję ozdobną oraz chronią przed tzw. "kometami" :)

Lufka wykonana z grubego  szkła. Lufka posiada duży i pojemny cybuch.

Długość ok. 12cm.

Oczekiwanie na dostawę

Wytrzymał lufka szklana wykonana z grubego odpornego szkła. Seria GOLD, czyli lufki które mienią się w złotej barwie. Wygodna i praktyczna o ciekawym kształcie, dobrze trzyma się w dłoni i świetnie się z niej pali ;) Umili każdą chwile spędzoną razem z dymkiem. Duża średnica, dzięki czemu łatwo ciągnie się dym. Na końcówce cybucha posiada zwężenie zabezpieczające prze przelatywaniem komety :) Długość lufki około 13cm.

Specjalistyczna lufka szklana do olejków i żywić z konopi. Szklana bańka posiada otwór przez który wpuszczam olej lub żywicę i podgrzewamy od dołu.

Długość około 10cm.

Rewelacyjnie sprawdza się w praktyce, przy paleniu rożnego rodzaju koncentratów :)

Lufka Szklana na nóżkach Liść 17cm

Szklana lufka z wygodnymi nóżkami ułatwiającymi odkładanie. Dzięki nim susz w cybuchu jest bezpieczny i nie wypadnie. Lufeczka dzięki specjalnemu wygięciu chroni przed tzw. "kometami" :)

Elegancka, bardzo solidna i  Wykonana z grubego odpornego szkła.

Długość 15cm.

Ostatnie sztuki w magazynie

Lufka Szklana Łyżeczka Kasztan

Finezyjna lufka szklana wykonana z grubego odpornego szkła. Lufka w stylu głębokiej łyżeczki napełnianej i zapalanej od góry. Z boku posiada sprzęgło, dzięki czemu możemy regulować dopływ powietrza.

Końcówka lufki ozdobiona jest przezroczystymi kolcami i zielonym liściem, który umil nam chwile spędzone razem ;) Idealny gadżet na prezent.

Długość lufki około 13cm.

Lufka Szklana Rainbow z Metalowym Cybuchem - 8,5cm

Szklana lufka w pięknym mieniącymi się kolorze rozlanej benzyny ze sporą bańką, dzięki czemu pomieści większą chmurkę :) Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka wyposażona w metalowy cybuch w tym samym kolorze oraz sitko.

Lufka występuje w dwóch wzorach z liśćmi Marihuany oraz Czaszką. Wzór wysyłamy losowo lub na życzenie klienta.

Długość ok. 9cm.

19,90 zł

Wyjątkowa lufka szklana typu BOWL.

Wykonana z bardzo grubego żaroodpornego szkła. Mocna i wytrzymała. Długość około 8-10cm.

Mix kolorów, kolor wysyłamy losowo.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wyjątkowa futurystyczna szklana lufka - w kształcie sprężynki.

Powykręcana ze spiralą w środku. Robi niesamowite wrażenie! Lufka posiada naprawdę spory cybuch, w którym zmieści się niejeden gram ziół :)

Wykonana z grubego szkła.

Długość lufki - 15cm.

Szklana lufka z podwójnym ustnikiem i pojemnym cybuchem - wygląda bardzo efektownie ;) Lufka przy cybuchu posiada bańkę, dzięki czemu pomieści większą chmurkę. Wykonana z bardzo grubego, żaroodpornego szkła. Lufka wyposażona w metalowy cybuch oraz sitko.

Długość ok. 13cm.

Ostatnie sztuki w magazynie

Lufka Szklana do Suszu do Olejku  Kociołek- CBD/RSO/DAB

Świetne rozwiązanie lufka 2 w 1. Możesz palić w niej susz dzięki cybuchowi i wygodnemu sprzęgłu. A dzięki dużej bańce świetnie się sprawdzi do palenia olejków i żywić z konopi. Szklana bańka posiada otwór przez który wpuszczamy olej lub DUB podgrzewamy od dołu. Rewelacyjnie sprawdza się w praktyce :)

Dodatkowo posiada wygodne nóżki, które ułatwiają odłożenie oraz zabezpieczają przed przewróceniem i wysypaniem się cennego materiału.

Długość: 19cm

Ostatnie sztuki w magazynie

Lufka szklana to popularny gadżet palaczy. Lufka szklana z kulkami zasługuje na szczególną uwagę. Umożliwia ona uniknięcie efektu "strzelających komet" w stronę ust oraz sprawia, że dym jest chłodniejszy, dzięki rozbiciu go wewnątrz lufki. Kuleczki filtrujące sprawiają, że dym jest łagodniejszy i mniej drażni gardło w porównaniu do standardowych lufek. Dodatkową zaletą jest to, że resztki materiału czy popiołu nie będą miały możliwości przedostania się do ust, co sprawia, że doznanie z palenia jest czystsze i bardziej komfortowe.

Wtopione wewnątrz kuleczki nadają lufce ponadto wyjątkowy i niezwykły wygląd. Taka lufka szklana z grubego szkła gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Sama lufka zmieści się w kieszeni czy w portfelu, łatwo ją więc zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

W naszym sklepie znajdziesz wiele akcesoriów dla palaczy, w tym wysokiej jakości lufki do bonga, fajki szklane i wiele innych, wysokiej jakości produktów. Zapraszamy!

LUFKI SZKLANE - FAQ

Lufka szklana do czego służy?

Lufka szklana jest jednym z najprostszych narzędzi do palenia. Często nazywana jest również "fifką" lub "tintą", jest zwykle kojarzona z paleniem papierosów. Jej prosty design oferuje jednak wiele innych możliwości. Kiedyś była popularna jako sposób na uniknięcie przyklejenia się papierosowej bibułki do ust lub nieprzyjemnego zapachu tytoniu na palcach dłoni.

Szklana lufka to klasyka sama w sobie. Współcześnie używana jest nie tylko do palenia papierosów, ale także do konsumpcji suszu roślinnego, takiego jak konopie czy żywica, włączając haszysz. Mierzy około 8 cm, ma charakterystyczny wygląd - smukłą formę z komorą na przedzie i zwężeniem przy ustniku. Dostępna jest niemal wszędzie, od kiosków z prasą, po różnego rodzaju stoiska handlowe, a także sklepy internetowe. Jej obsługa jest niezwykle prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Jak wyczyścić szklaną lufkę?

Szkło stanowi najlepszą formę do spalania różnego rodzaju ziół. Podobnie jak w przypadku bonga, lufki szklane również ulegają zabrudzeniu podczas palenia. Palenie z nich może prowadzić do problemów zdrowotnych związanych z układem oddechowym. W związku z tym istotne jest, aby regularnie czyścić swój sprzęt.

Czego będziesz potrzebował, by wyczyścić fifki szklane? Niezbędne są:

  • ręcznik papierowy,
  • alkohol izopropylowy,
  • woreczek strunowy (taki, który pomieści lufkę),
  • sól,
  • płyn do naczyń.


Umieść lufkę w worku strunowym i delikatnie zalej ją alkoholem izopropylowym, dodaj łyżkę lub dwie soli morskiej. Jeśli chodzi o lufkę z kieliszkiem (bowl), zaleca się dwie łyżki soli.

Wcześniej możesz użyć noża, aby usunąć większe grudki smoły z lufki, co na pewno ułatwi jej późniejsze czyszczenie. Następnie zamknij woreczek strunowy i energicznie wstrząśnij nim, aż osad z lufki zacznie się odklejać. Następnie pozostaw lufkę w worku na około 10 godzin. Najlepiej czyścić lufkę wieczorem i pozostawić ją w worku na noc.

Wyciągnij lufkę ze strunowego worka i dokładnie przepłucz ją wodą z dodatkiem płynu do naczyń. Następnie pozostaw lufkę do wyschnięcia.