W Sklepie Świat Shishy realizujemy zamówienia tak szybko jak to możliwe aby sprostać Waszym oczekiwaniom oraz szybko i bez problemowo dostarczać Wasze ulubione produkty.

- Czas wysyłki zamówienia to przeważnie do 2 dni roboczych od momentu wpłynięcia zamówienia, w skrajnych przysadkach czas wysyłki może się wydłużyć do 3 dni roboczych, ale wtedy zawsze informujemy klientów o wydłużonym czasie realizacji.

- Pilna Przesyłka??? Nie ma problemu, poinformuj nas o tym, napisz do nas wiadomość: maila/ facebook/ instagram tylko prosimy o nie wysyłanie smsów (nie odpowiadamy na nie) lub po prostu zadzwoń. Twoje zamówieni będzie zrealizowane ekspresowo :)

- Darmową wysyłkę realizujemy przy zamówieniach detalicznych od kwoty 250zł a przy zamówieniach hurtowych od kwoty 500zł

- Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera InPost oraz do paczkomatów Inpost.

- Uwaga nie wysyłamy napojów w szklanych butelkach. Istniej możliwy tylko odbiór osobisty, lub wysyłka na palecie po wcześniejszym uzgodnieniu.

- Do wypełniana przesyłek używamy materiałów z RECYKLINGU, ponieważ kierujemy się zasadą ZERO WASTE. Używamy, starych kartonów, folii, papierowych przekładek. Zamiast wyrzucać je do śmietnika, nadajemy im nowe życie. DBAJMY RAZEM O NASZĄ PLANETĘ.