Filtruj produkty

KADZIDŁA NATURALNE GOLDEN

Naturalne kadzidełka marki GOLDEN wykonane według starożytnej, tradycyjnej receptury ajuwedyjskiej z Indii. Kadzidła ręcznie rolowane, wykonane z oryginalnych receptur mieszanki naturalnych ziół, żywic, ekstraktów kwiatowych, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników. 

Kadzidła używane często do relaksu, do medytacji i poprawy samopoczucia oraz oczyszczania domu i innych przestrzeni.

Świetnie sprawdzą się w czasie uroczystych okazji czy spotkań towarzyskich oraz jako wyszukany prezent dla najbliższych.

Po zapaleniu kadzideł delikatnie zgaś płomień i umieścić żarzący się patyczek na podstawce do kadzideł - w naszym Sklepie Świat Shishy znajdziesz potrzebne do tego akcesoria w wyszukanych wzorach.

Active filters

Kadzidełka GOLDEN - Nag Chandan 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag Patchouli 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag Meditation 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag Darshan 15g Kadzidełka GOLDEN - Nag Darshan 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag Champa 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag White Sage (Biała Szałwia) 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Buddha 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag Temple 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag Energia Reiki 15g
Oczekiwanie na dostawę
Kadzidełka GOLDEN - Nag Lawenda 15g
Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Palo Santo to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Kadzidła GOLDEN Nag Himalaje - to orientalny Świat Wysokogórskiego Zakątka. Nic dodać nic ująć, klimatyczny Świat ujęty w jednym kadzidełku.

Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia.

W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Kadzidła GOLDEN Nag Mantra - idealna do medytacji. Połączenie orientu wraz z delikatną pomarańczą, wycisza i uspokaja,a jednocześnie poprawia samopoczucie i dodaje energii. Niesamowity zapach,

Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia.

W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Kadzidła GOLDEN Nag Vanilla to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Ostatnie sztuki w magazynie

Kadzidła GOLDEN Nag Żywica Amazońska to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Kadzidła GOLDEN Nag Siedem Ziół to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Kadzidła GOLDEN Nag Cynamon to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Kadzidła GOLDEN Nag Czerwona Róża  to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Ostatnie sztuki w magazynie

Kadzidła GOLDEN Nag Chandan to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Patchouli to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Medidation to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Darshan to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Champa to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag White Sage - Biała Szałwia to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Buddha to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Temple to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Energia Reiki to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Kadzidła GOLDEN Nag Lawenda to najpopularniejsze naturalne (pyłkowe) kadzidła na świecie. Jest to specjalna mieszanina najlepszych ekstraktów z kwiatów, ziół, egzotycznych olejków oraz innych naturalnych składników używane często do medytacji i poprawy samopoczucia. W opakowaniu jest około 15szt. Czas wypalenia kadzidełka to ok. 40min.

Oczekiwanie na dostawę

Esencja naturalnych aromatów - kadzidełka Golden

Zapraszamy do odkrywania świata esencji naturalnych aromatów w postaci dostępnych u nas kadzideł naturalnych Golden. Każde z tych kadzideł to unikalna kompozycja zmysłowych doznań, które są w stanie wprawić w stan głębokiego relaksu czy skupienia podczas medytacji. Wybierając naturalne kadzidła Golden, wybierasz produkt wysokiej klasy, który ma swoje korzenie w starożytnych tradycjach ajurwedyjskich.

Naturalne kadzidła Golden są produkowane z surowców pochodzenia roślinnego, takich jak kwiaty, zioła czy żywice. Co więcej, tworzone są zgodnie z tradycyjnymi indyjskimi recepturami, które gwarantują niepowtarzalne aromaty i długi czas palenia. Najważniejsze zalety tych kadzideł naturalnych Golden to:

 • 100% naturalne składniki - każde kadzidełko jest wykonane z naturalnych ekstraktów kwiatowych, egzotycznych olejków, ziół i żywic.
 • Ręczne wykonanie - wszystkie kadzidła są ręcznie rolowane, co dodatkowo podkreśla ich unikalny charakter.
 • Wysoka jakość - kadzidła naturalne Golden to gwarancja wyjątkowej jakości, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem producenta.

Nie jest przesadą stwierdzenie, że każde kadzidełko to prawdziwe dzieło sztuki a jego dym to symfonia zapachów, która wprawi Cię w stan głębokiego relaksu czy medytacji, czystych myśli, spokoju i harmonii. Wiemy, jak wiele znaczenia ma odpowiedni nastrój, dlatego z ogromną starannością dobraliśmy asortyment naszych kadzideł. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy, kto się na nie zdecyduje, odkryje w nich coś wyjątkowego. Wybierz naturalne kadzidła Golden i pozwól sobie na chwile pełne spokoju i relaksu.

Tradycyjne metody produkcji kadzideł

Świat kadzideł naturalnych Golden to królestwo niezwykłych zapachów i starożytnej sztuki ich tworzenia. Proces produkcji naszych kadzideł odwołuje się do najdawniejszych tradycji ajurwedyjskich, gdzie ręczne formowanie i użycie naturalnych składników odgrywały kluczowe role. Każde kadzidło naturalne Golden jest dziełem rąk doświadczonych rzemieślników, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą te maleńkie arcydzieła.

Produkcja kadzideł naturalnych Golden zaczyna się od starannej selekcji składników, w tym ziół, żywic, ekstraktów kwiatowych i egzotycznych olejków. Składniki te są następnie drobno mielone i łączone ze sobą, tworząc unikalne mieszanki aromatyczne. Ważnym elementem procesu jest ręczne formowanie kadzideł. To staranne, wręcz medytacyjne zadanie, które pozwala na osiągnięcie idealnej grubości i kształtu. Następnym krokiem jest suszenie kadzideł, co odbywa się naturalnie, pod wpływem ciepła słońca. Dzięki temu dostępne u nas naturalne kadzidła Golden nie tylko zachowują intensywny i niepowtarzalny zapach, ale również czerpią dobrodziejstwo z naturalnych, ekologicznych procesów.

Jak używać kadzideł do medytacji?

Zanurz się w niezrównanej atmosferze spokoju i harmonii z kadzidełkami naturalnymi Golden. Zapewnij sobie najbardziej relaksujące i skoncentrowane sesje medytacji dzięki aromatycznym kadzidłom Golden. Ich delikatny, naturalny zapach idealnie sprzyja stworzeniu atmosfery relaksu, co jest niezbędne podczas praktyk medytacyjnych. Wybierając kadzidła naturalne Golden, skieruj swoją uwagę ku aromatom, które najbardziej odpowiadają Twojemu nastrojowi i osobistym preferencjom.

Jednym z kluczy do skutecznej medytacji jest umiejętność zanurzenia się w chwili, a kadzidła Golden zdecydowanie pomagają w tym zadaniu. Dlaczego? Ponieważ ich zapach stymuluje zmysły, skupiając umysł na teraźniejszości. Pamiętaj, że zarówno wybór kadzideł, jak i sposób ich używania mogą znacząco wpłynąć na jakość Twojej medytacji. Przy zapalaniu kadzidełka, skup się na jego płomieniu i oddychaj równo, delektując się powoli uwalniającym się aromatem. Pozwól kadzidełkom naturalnym Golden prowadzić Cię przez drogę wewnętrznego spokoju.

Oczyszczanie przestrzeni z kadzidłami naturalnymi

Chcesz poczuć prawdziwe odczucia świeżości i czystości w swoim domu? Rozważ użycie kadzideł naturalnych Golden, które są specjalnie zaprojektowane, aby ożywić i oczyścić przestrzeń wokół ciebie. Te wysokiej jakości kadzidła mogą przemienić każde pomieszczenie w twoim domu, tworząc atmosferę pełną harmonii i spokoju.

Wybór odpowiedniego zapachu z kolekcji kadzideł naturalnych Golden jest kluczowy. Do sypialni najlepiej nadają się kadzidła o relaksujących, łagodnych aromatach, które pomogą Ci się zrelaksować i polepszyć jakość snu. Do Twojego biura warto wybrać kadzidła o energetyzujących zapachach, które pobudzą kreatywność i koncentrację. W przypadku salonu lub jadalni dobrym wyborem mogą być kadzidła o ciepłych, przytulnych aromatach, które stworzą przyjazną, gościnną atmosferę.

 • Kadzidła naturalne Golden to naturalne, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie do oczyszczania przestrzeni.
 • W zależności od aromatu kadzidło może zmieniać nastrój, pobudzać kreatywność lub sprzyjać relaksacji.
 • Każde z dostępnych u nas kadzideł jest starannie wyselekcjonowane, aby dostarczyć Ci najczystszych, najbardziej naturalnych aromatów.

Dzięki kadzidełkom naturalnym Golden możesz cieszyć się prawdziwie czystym i świeżym powietrzem w swoim domu, każdego dnia. Rozpocznij swoją przygodę z oczyszczaniem przestrzeni teraz. Weź głęboki oddech i poczuj różnicę!

Kadzidła – idealny prezent dla bliskich

Jeśli poszukujesz niebanalnego prezentu dla bliskiej osoby, naturalne kadzidła Golden mogą być doskonałym rozwiązaniem. Są one wyjątkowym upominkiem, który doda każdemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku, a także wprowadzi atmosferę relaksu i spokoju. Naturalne kadzidło Golden jest odpowiednim prezentem dla każdego, kto ceni sobie chwile ciszy i odprężenia oraz uwielbia otaczać się pięknymi zapachami.

Podarowanie kadzideł naturalnych Golden świetnie sprawdzi się w wielu okolicznościach. Mogą one stanowić niezwykły prezent na urodziny, imieniny, czy walentynki, a także większe święta, takie jak Boże Narodzenie. Niezależnie od okazji, takie kadzidła zawsze przyniosą wiele radości. Warto pamiętać, że każda z nich ma nie tylko piękny zapach, ale także symboliczne znaczenie, które dodatkowo podkreśli intencje, z jakimi wręczany jest prezent. Bez względu na to, czy poszukujesz prezentu dla mamy, babci, siostry czy przyjaciółki, kadzidła naturalne Golden zawsze będą odpowiednią propozycją.