Filtruj produkty

MŁYNKI DREWNIANE

Drewniane młynki (grindery)

Czerpanie przyjemności z palenia z wykorzystaniem bongo wymaga nie tylko wysokiej jakości produktu, ale także jego odpowiedniego przygotowania - w Świecie Shishy zrobisz to perfekcyjnie, skompletuj swój zestaw i zwiększ komfort palenia dwukrotnie :) - Jeśli potrzebujesz zmielić swój susz lub tytoń na drobno to młynki drewniane świetnie się do tego nadadzą. Bardzo ładne drewno z wyrzeźbionymi ozdobami np.: liściem konopi. Metalowe pręciki zmielą susz w drobny pył :). Dobra cena i dobry ekologiczny materiał - praktyczne młyneczki. Zapraszamy do Świata Shishy!

Active filters

Drewniany Młynek do Tytoniu - Leaf
Oczekiwanie na dostawę
Młynek Metalowo - Drewniany - 5,5x4,5 cm Młynek Metalowo - Drewniany - 5,5x4,5 cm
Oczekiwanie na dostawę
Młynek do tytoniu HEISENBERG Metalowo - Drewniany Złoty Młynek do tytoniu HEISENBERG Metalowo - Drewniany Złoty
Oczekiwanie na dostawę
119,00 zł

Piękny drewniany młyneczek w wyrzeźbionym liściem cannabis. Średnica 5cm, 2-częściowy, w środku znajdują się metalowe pręciki, które mielą susz

Oczekiwanie na dostawę

Rewelacyjny metalowy grinder w drewnianej obudowie. Młynek 3częściowy, dwukomorowy, o wymiarach 5,5x4,5 cm. Różne kolory, kolor wysyłamy losowo.

Oczekiwanie na dostawę
119,00 zł

Luksusowy model młynka, który proponuje nam Heisenberg to coś czego nie spotyka się na co dzień.

Zarówno pokrywa młynka, jak i podstawa osadzone są w ciemnych elementach z prawdziwego drewna Palisander. Obie części są ze sobą połączone magnetycznie. Wewnątrz młynka znajduje się 16 diamentowych zębów tnących w pokrywie oraz 12 zębów w podstawie.

Posiekane zioła trafiają do trzeciej komory, której cechą szczególną jest to, że możesz wybrać, czy chcesz używać sita przeciwpyłkowego o grubych lub drobnych oczkach. Obydwa warianty są dołączone do zestawu i można je w razie potrzeby wkręcić do pojemnika na pyłki. Powstały drobny proszek zbiera się na najniższym czwartym poziomie i można go zebrać za pomocą trójkątnego skrobaka.

Oczekiwanie na dostawę

Młynek drewniany do suszu - do czego służy?

Drewniany młynek, jak i pozostałe grindery, mają jedno zadanie - zmielić wszystko w drobny mak. Oferowane w naszej ofercie produkty doskonale się z tego zadania wywiązują. Wszystko za sprawą wnętrza młynka, kryjącego precyzyjnie wyprofilowane ząbki, które podczas ruchu młynka starannie rozdrabniają susz.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego typu grinderów, jednak w pełni wierzymy, że w naszej starannie dobranej ofercie z pewnością znajdziesz produkt, który doskonale będzie odpowiadał Twoim upodobaniom. Chcąc jednak wybrać odpowiedni młynek drewniany, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów.

W jaki sposób wybrać drewniany młynek? Na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim - liczba części młynka. Ma ona wpływ na funkcje dostępne w urządzeniu. Jeżeli poszukujesz ekonomicznej, podstawowej wersji to modele dwuczęściowe będą najlepszym wyborem. Należy pamiętać jednak, że nie zawierają one sita ani pojemnika na pyłek, które są niezwykle przydatnym elementem. Sito znajdziesz w młynkach drewnianych trzyczęściowych. Na rynku dostępne są również modele czteroczęściowe, gdzie poza sitem znajduje się także pojemnik na pyłek.

Również wielkość młynka drewnianego do suszu ma znaczenie. Rozmiar wpływa na pojemność młynka, jednak większe modele stają się masywne i mniej poręczne. Dobór wielkości powinien zależeć od Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Warianty o średnicy 40-50 mm to powszechny i wszechstronny wybór. Modele o średnicy 60 mm lub większej dedykowane są tym, którzy zużywają większe ilości suszu lub przechowują go wewnątrz młynka. Natomiast młynki o średnicy 30 mm lub mniejszej to propozycja dla osób palących niewielkie ilości suszu CBD, lub potrzebujących przenośnego młynka. Jeżeli będzie to Twój pierwszy grinder drewniany to sięgnij po mniejszy model.

Na koniec nie można nie wspomnieć o wyglądzie młynka drewnianego do suszu. Sięgnij po taki design, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!

Sklep Świat Shishy - praktyczne młynki drewniane i nie tylko

Świat Shishy to sklep powstały z naszej pasji, którą z ogromną przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami każdego dnia. Nasza starannie wyselekcjonowana oferta nie ogranicza się jedynie do młynków drewnianych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów skierowanych do entuzjastów palenia, jak i palaczy okazjonalnych, a także doskonałej jakości tytoń do shishy, shishe, tabaki oraz wiele innych interesujących produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą drewnianych grinderów.