.


Active filters

AKCESORIA DLA PALACZY

Akcesoria dla palaczy – szeroki wybór

Shisha towarzyszy wielu spotkaniom, pozwala zrelaksować się w gronie znajomych i miło spędzić czas. Bez względu na to, czy palisz shishę, czy jesteś zwolennikiem czegoś mocniejszego, w naszym sklepie ŚWIAT SHISHY zaopatrzysz się w różnorodne akcesoria dla palaczy. Możesz wybierać spośród: fajek, popielniczek, benzyny i gazu do zapalniczek, a także bibułek. Miłośnicy palenia na pewno znajdą u nas to, czego potrzebują. Zachęcamy do przejrzenia oferty.

Filterki Smoking Slim Size Classic w bardzo wygodnym foliowym opakowaniu do wielokrotnego otwierania i zamykania. Opakowanie zawiera 120 filtrów o średnicy 6mm oraz długości 15mm.

Filterki OCB Extra Slim w podręcznym kartonowym opakowaniu. Dodatkowo filtry owinięte są w foliowe rolki, po 6 sztuk każda. Opakowanie zawiera 120 filtrów o średnicy 5,7mm oraz długości 15mm.

Filterki Mascotte Slim w podręcznym kartonowym opakowaniu. Dodatkowo filtry owinięte są w foliowe rolki, po 6 sztuk każda. Opakowanie zawiera 102 filtry o średnicy 6mm oraz długości 15mm.

Filterki Mascotte Slim Organic w bardzo wygodnym foliowym opakowaniu do wielokrotnego otwierania i zamykania. W pełni naturalne, biodegradowalne, nie barwione, z naturalnej celulozy. Opakowanie zawiera 120 filtrów w wersji X-Long o długości 19mm i średnicy 6mm.

Wysokiej jakości kamienie do zapalniczek marki Zippo. W opakowaniu 6 sztuk

Wysokiej jakości not do zapalniczek marki Zippo. W opakowaniu 1 sztuka

Wysokiej jakości benzyna do zapalniczek marki Ronson. Pojemność 133ml

Wysokiej jakości gaz do zapalniczek marki Ronson. Gaz produkowany jest w Wielkiej Brytanii, charakteryzuje się wysoką czystością i wydajnością. W zestawie komplet końcówek.

Wysokiej jakości benzyna do zapalniczek marki Zippo. Pojemność 125ml