Filtruj produkty

CYBUCHY DO BONGA 12,5mm/29,2mm

Active filters

Klasyczny siteczka do bonga, wykonane ze stalowej siateczki. Średnica sitek 15mm, opakowanie 5 szt.

Wygodne i praktyczne sitko do cybucha w bongu. Sitko przypomina kształtem wygięta łyżeczkę. Posiada rączkę, dzięki czemu łatwo je wyciągnąć z bonga i wyczyścić. Wykonane z grubszego metalu w przeciwieństwie do klasycznych sitek.

Średnica sitka to 15mm.

Rewelacyjne sitko do cybucha. Bardzo wygodne i praktyczne w użytku. Średnica 12mm

Klasyczny szklany cybuch do bonga na rurce. Szlif cybucha 12mm, jest to szlif stosowany w niektórych małych bongach. Długość całkowita cybucha to +/- 10cm. Cybuch wykonany jest z grubego żaroodpornego szkła. Jeżeli nie masz pewności czy cybuch będzie pasował to skontaktuj się z nami a my dobierzemy dla Ciebie odpowiedni cybuch do Twojego Bongosa :)

Cybuch występuję z różnym typem główki. Który wysyłamy losowo.

Przejściówka do Bonga na cybuch na szlif 29,2mm redukujący do szlifu 18,8mm na cybuch. Przejściówka posiada dodatkowo 4 ramienny dyfuzor filtrujący, dzięki czemu dym filtrowany jest już dodatkowo na etapie cybucha. Końcówka cybucha wygląda jak rewolwer :)

Długość całkowita przejściówki 13 cm.

Długość od końca szlifu 8,5 cm

Przejściówka do Bonga na cybuch na szlif 29,2mm redukujący do szlifu 18,8mm na cybuch. Przejściówka posiada dodatkowo dyfuzor filtrujący z wieloma nacięciami, dzięki czemu dym filtrowany jest już dodatkowo na etapie cybucha. Końcówka cybucha wygląda jak sieć z matrixa

Długość całkowita przejściówki 13,5 cm.

Długość od końca szlifu 9,5 cm

Szlif 29,2mm > 18,8mm,

Marka: Heisenberg                       

Cybuch stosowany w bongach z filtracjami typu Heisnebregg, Grace Glass, Thugh Life.                                

Ostatnie sztuki w magazynie

Przejściówka do Bonga na cybuch na szlif 29,2mm redukujący do szlifu 18,8mm na cybuch. Przejściówka posiada dodatkowo 6 ramienny dyfuzor filtrujący, dzięki czemu dym filtrowany jest już dodatkowo na etapie cybucha. Końcówka cybucha wygląda jak rewolwer :)

Długość całkowita przejściówki 14 cm.

Długość od końca szlifu 12 cm