.


Filtruj produkty

YERBA PAJARITO

"Zrób dziś to o czym inni pomyślą jutro" to misja firmy produkującej yerba mate Pajarito, co z hiszpańskiego oznacza "ptaszek"

Powstaje w Bella Vista - Itapúa, mieście uznawanym za stolicę yerba mate, jest to region w południowo-wschodniej części Paragwaju. Połowa całej plantacji w kraju zlokalizowana jest nad brzegami rzeki Parana, bowiem mikroklimat w tym miejscu bardzo sprzyja uprawie.

Co czyni Pajarito jedną z najlepszych mate na świecie? Przede wszystkim selekcja najlepszych listków i gałązek, a w późniejszym etapie specjalne receptury przygotowania i palenia. Razem z Selectą i Colonem jest jedną z najstarszych yerb na rynku.

Wiele osób dzisiaj zaczyna właśnie od Pajarito, lecz jeśli nie masz zbyt dużej tolerancji na kofeinę to polecamy zacząć od cytrynowo-miętowej, lub wersji suave jeśli chce się poczuć smak czystej yerba mate bez dużego pobudzenia jakim dysponuje klasyczna pajarito która charakteryzuje się również mocnym, dymnym, przypominającym starą popielniczkę smakiem, którym lubi delektować się każdy doświadczony mateista.

W Świecie Shishy, każdy kto pije yerbe może polecić tą markę, zapraszamy do wyboru swojej ulubionej Pajarito :)

Dlaczego Świat Shishy poleca picie yerba mate? Z kilku pozytywnych powodów, oto kilka z nich:

-dostarcza sporo witamin i minerałów

-obniża poziom cholesterolu

-działa pobudzająco

-wzmacnia koncentrację

-działa moczopędnie

-wspomaga układ krążenia

Kraj pochodzenia: Paragwaj

Active filters

Yerba Mate Pajarito w saszetkach (cocido), opakowanie po 25 saszetek, smak brzoskwiniowy. Pajarito to najpopularniejsza paragwajska mate, jedna z najbardziej rozpoznawanych marek świece.

Ostatnie sztuki w magazynie

Yerba Mate Pajarito Elaborada w saszetkach (cocido), opakowanie po 25 saszetek x 3g. Pajarito to najpopularniejsza paragwajska mate, jedna z najbardziej rozpoznawanych marek świece.

Ostatnie sztuki w magazynie

Yerba Mate Pajarito - Najpopularniejsza paragwajska mate, jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na świece. Malutka i poręczna paczuszka - idealna do zabrania ze sobą w podróż.

Klasyczna z dość dużą ilością pyłu, mocna o bardzo gorzkawym intensywnym i lekko dymnym smaku.

Nie polecana dla początkujących :)

Ostatnie sztuki w magazynie

Yerba Mate Pajarito w saszetkach (cocido), opakowanie po 25 saszetek x 3g., smak jabłko & cynamon. Pajarito to najpopularniejsza paragwajska mate, jedna z najbardziej rozpoznawanych marek świece.

Yerba Mate Pajarito z orzeźwiającym dodatkiem mięty i limonki. Świetna do picia na zimno z dodatkiem cytryny w upalne dni. Pajarito to najpopularniejsza paragwajska mate, jedna z najbardziej rozpoznawanych marek świece.

Yerba Mate Pajarito Soft - bez dodatków

Lekko pobudzające właściwości, i wyczuwalny paragwajski aromat Yerby, mimo grubociętych listków i praktycznie śladowych ilości pyłu. 

Polecana dla początkujących mateistów ze względu na łagodny smak, jednocześnie chcących zaznać mocy yerby ze wszystkimi jej dobrodziejstwami :)

Pajarito to najpopularniejsza paragwajska mate, jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie.

Oczekiwanie na dostawę