Producenci

Nowe produkty

Shisha MYA X3 - Clear BK 45cm

SFM03

Nowy produkt

Piękna shisha MYA X3 z technologią XFunction (wewnętrzny system czyszczący z efektem chłodzenia, opis poniżej) Mya X3 to wysokiej jakości fajka wodna o pięknym wzornictwie i inowacjach! Dzban jak we wszystkich MYA wykonany został z Kryształu (szkło ołowiowe) dzięki czemu ma piękny połysk. Korpus wykonany z wysokiej jakości cynku, jest rozkręcany i można go modyfikować. MYA to klasa sama w sobie!

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

249,00 zł brutto

Więcej informacji

Shisha MYA X3 - SKŁAD ZESTAWU:

- Fajka wodna (wysokość z cybuchem 45cm)

- Wysokiej jakości cybuch

- Wąż sylikonowy z ustnikiem

- Szczypce do nakładania węgielków

- Zapakowana w oryginalny kartonik

 

Szczegółowy opis Shishy MYA X3

Technologia XFunction!

Opatentowana technologia XFunction to wewnętrzny system czyszczący z efektem chłodzenia. Mechanizm jest przetwarzany jako druga rurka obok rurki zanurzeniowej, która nie jest zanurzona w wodzie. Kiedy zawór jest zamknięty, powoduje to wydostawanie się powietrza przez drugą rurkę przez głowicę tytoniu, gdy wdmuchuje ona do ustnika. Efekt technologii XFunction: podczas palenia shishy można po prostu wydmuchać uparty dym w bazie i kolumnie dymu. Drugi pomysłowy plusem jest to, że ty także wysadzasz węgiel drzewny i odświeżasz się - wszystko jest przytulne podczas palenia shishy!

Mya X3 nie może być przewyższana przez innowacje: X3 ma ustalony system komorowy. Dzięki procedurze szybkiego zamykania kolumna dymu jest stabilnie połączona ze szkłem za pomocą zaledwie kilku ruchów. Shisha składa się z bardzo stabilnego szkła shisha i bardzo dobrze przetworzonej kolumny dymnej wykonanej z wysokiej jakości cynku. Cechą szczególną kolumny dymu jest to, że można odkręcić i zmienić warstwę kolumny dymu. W ten sposób można zaprojektować swoją shishę według indywidualnego upodobania.

Mya X3 dostarczana jest jako kompletne opakowanie, które zawiera rurkę z ustnikiem oraz główkę tytoniu i szczypce węglowe.

Mya X3 to wysokiej jakości fajka wodna o pięknym wzornictwie, której nie można przekroczyć dzięki innowacjom!

 

11 innych produktów w tej samej kategorii: