Producenci

Nowe produkty

Melasa Shishashyrup 100ml - Mrożone Mango Zobacz większe

Melasa Shishashyrup 100ml - Mrożona Żurawina

STMS30

Nowy produkt

Najlepszej jakości melasa na rynku, producenta kamyczków SHISHAROMA!. Melasa służy do namaczania kamyczków i suchych tytoni. 100ml melasy starcza na zalanie 300g kamyczków SHISHAROMA!!!

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

14,90 zł brutto

Więcej informacji

Sposób wymieszania kamieni SHISHAROMA i melasy:

W cybuchu umieścić ok. 20g kamieni, a następnie zalać ok. 5 ml melasy smakowej Shishasyrup i odczekać chwilkę aż kamienie nasiąkną melasą. Im dłużej czekamy tym lepiej, ponieważ bardziej kamienie nsaiąkają, można zostawić nawet na 24h. Dobrze nasiąknięte kamienie wystarczają na ponad godzine palenia.

Sposób wymieszania tytoniu i melasy:

1. Namoczyć tytoń w ciepłej wodzie i pozostawić na 1 minutę (najlepiej użyć do tego małej miseczki).
2. Dokładnie wycisnąć wodę z tytoniu (początkowo wycisnąć ręcznie, następnie położyć tytoń na papierowe ręczniki i wyciskać do uzyskania pożądanego efektu).
3. Wymieszać tytoń z melasą smakową (umieścić tytoń w pojemniku z melasą i kilka razy przemieszać, a następnie zamknąć i odczekać).

W celu otrzymania łagodniejszego tytoniu należy powtórzyć krok 1. i 2. Sposób mieszania jest prosty i nie wymaga dużo czasu. Trzy proste kroki, dzięki którym poczujesz prawdziwy smak wybranej melasy. Mimo, iż mieszankę można palić już 2 godziny po wymieszaniu prawdą jest, że im dłużej tytoń nasiąka melasą tym lepiej smakuje. Można również skorzystać od razu z 3. kroku, lecz wtedy mieszanka powinna leżeć około 7 dni.

6 innych produktów w tej samej kategorii: