Producenci

Nowe produkty

Ekskluzywny Zestaw do Shishy MYA Fornello - Niebieski

SAC49

Nowy produkt

Ekskluzywny zestaw do shishy MYA Fornello. W skład zestawu wchodzi: opatentowany komin grzewczy, wysokiej jakości cybuch oraz szczypce do nakładania węgla. Fornello jest opatentowanym, autonomicznym urządzeniem do podgrzewania węgla To urządzenie do zarządzania ciepłem (HMD) znajduje się na szczycie zupełnie nowego, specjalnie dopasowanego palnika MYA. Całość zapakowana w eleganckie pudełko.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł brutto

Więcej informacji

OPIS PRODUCENTA:

Komin firmy MYA®'s Fornello jest opatentowanym, autonomicznym urządzeniem do podgrzewania węgla. To urządzenie do zarządzania ciepłem (HMD) znajduje się na szczycie zupełnie nowego, specjalnie dopasowanego palnika MYA®. Ten nowy palnik, który standardowo wchodzi w skład zestawu z Fornello, pasuje do wszystkich kominków egipskich głowic macierzystych MYA z wykorzystaniem przelotek!


MYEL® firmy Fornello skutecznie eliminuje potrzebę stosowania folii na wierzchu tytoniu wewnątrz palnika. Tak ... Usłyszałeś nas poprawne! NIGDY NIE UŻYJESZ FOLII PONOWNIE !!!!!!

Nasz Fornello eliminuje również ryzyko, że węgiel wpadnie do palnika. Ten nowy HMD produkowany wyłącznie przez MYA fachowo zwiększa długości palenia poprzez otoczenie węgli w optymalnej temperaturze wewnętrznej.

W skład zestawu Fornello wchodzi:

- Cybuch Egipski MYA
- Komin grzewczy Fornello
- Specjalne szczypce do nakładania węgielków i obsługi Fornello
- Instrukcja Obsługi

30 innych produktów w tej samej kategorii: