Producenci

Nowe produkty

Cybuch do Shishy Kamienny KS APPO Mini

SAC46

Nowy produkt

KS Appo to nasz absolutny produkt najwyższej klasy. KS Appo Steinkopf jest czystym produktem naturalnym i składa się ze specjalnej formuły gliny i kamienia. Innowacyjny proces produkcji w wysokiej temperaturze łączy w sobie najlepszą funkcjonalność z najwyższą jakością. Masywna kamienna głowa ma szczególnie dobry rozkład ciepła: tytoń jest ogrzewany w całym obszarze. Wysokość 5cm, średnica 6,5cm

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

65,00 zł brutto

Więcej informacji

KS Appo to nasz absolutny produkt najwyższej klasy. I na koniec długo wyczekiwana edycja Mini jest już dostępna! Głowa jest mniejsza, bardziej płaska i ma teraz 6 otworów.

KS Appo Mini jest tak samo suwerenny i topowy pod względem długowieczności i jakości wykonania, jak klasyk. KS Appo Steinkopf jest czystym produktem naturalnym i składa się ze specjalnej formuły gliny i kamienia. Innowacyjny proces produkcji w wysokiej temperaturze łączy w sobie najlepszą funkcjonalność z najwyższą jakością. Masywna kamienna głowa ma szczególnie dobry rozkład ciepła: tytoń jest ogrzewany w całym obszarze, a smak tytoniu może się równomiernie rozwijać. W związku z tym potrzebne jest niskie zużycie tytoniu, aby zapewnić długotrwałe wrażenia smakowe. Przez szkliwo znajdujące się wewnątrz głowy, melasa nie osadza się w głowie, a czyszczenie jest szczególnie łatwe.

Głowica tytoniu wykonana jest ręcznie i jest wytwarzana w Niemczech.
.

30 innych produktów w tej samej kategorii: