WOOKAH SHISHA - PIĘKNO Z NATURY

WOOKAH SHISHA TO DUMA POLSKIEGO ZAMIŁOWANIA DO FAJEK WODNYCH

Dokładnie tak, Wookah Shisha to polski produkt, powstał z zamiłowania do fajek wodnych przez młodych studentów którzy zadawali sobie pytanie „Dlaczego nie zrobić fajki wodnej, w której priorytetem jest jakość, design i wykończenie?” Stąd wziął się pomysł na stworzenie fajek wykończonych drewnem. Wszystkie shishe wykonywane są w Polsce z krajowego drewna oraz egzotycznego importowanego z rożnych stron świata. Do produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości stal nierdzewną
V2A. Piękne, masywne dzbany wykonywane są z bezołowiowego szkła krystalicznego co zapewnia wyjątkowy połysk.

Fajki wodne Wookah zachwycają swoją stylistyką. Wykonywane są z wielu gatunków drewna z całego świata, dzięki czemu mam tak szeroką różnorodność wzorów i modeli. Dodatkowo naturalną właściwości drewna jest fakt, że każdy kawałek drewna różni się miedzy sobą zarówno odcieniem jak i ułożeniem słojów. Co sprawia, że nie znajdziecie dwóch takich samych fajek wodnych marki Wookah.

Wszystkie fajki wodne marki Wookah znajdziecie w naszym sklepie w tym miejscu WOOKAH SHISHA

Piękno drewno sprawia, że chce się wziąć ze sobą i zapalić na łonie natury, a najbardziej w lesie co z reszta sami niejednokrotnie czyniliśmy :) To właśnie przyglądając się tej fajce będąc w lesie doszliśmy do wniosku, że warto zrobić sesje zdjęciową tych shish właśnie na łonie natury.

WYBRALIŚMY KILKA NAJCIEKAWSZYCH MODELI I POJECHALIŚMY Z NIMI DO LASU.

ZOBACZCIE SAMI JAK TE FAJKI PIĘKNIE WYGLĄDAJĄ W REALU :)

MODEL GROM - Cały drewniany, zarówno korpus jak i otoczka dzbana w shishy - drewno posiada specjalny wzór, który powstał w skutek użycia wysokiego napięcia, jest to tak zwany efekt"LITERY LICHTENBERGA"

MODEL CHECK GROM - Korpus w tym samym stylu ale połączony z klasycznym dzbanem Mastercut

MODEL STRIPED BLACK - WHITE BLACKA - Ta niezwykła shisha od razu skojarzyła nam się z brzozą, a Wam? :)

MODEL MASTERCUT CHECK BLACK - BLACK/PINK - Na koniec coś dla kontrastu w różowym kolorze :)

PRZYJEMNIE JEST ZAPALIĆ Z DREWNIANEJ SHISHY W LESIE :) :) :)

POZDRAWIAMY!!!