Producenci

Nowe produkty

Środek do Czyszczenia Fajek Wodnych 100ml Zobacz większe

Środek do Czyszczenia Shishy Fajek Wodnych - 500ml

CAI41

Nowy produkt

Wysokiej jakości środek do czyszczenia fajek wodnych, shish, bong marki KS. Bardzo wydajny i efektowny. Usuwa zabrudzenia, powstałe w wynika spalania w fajce wodnej. Butelka o pojemności 500ml posiada wygodny i łatwy w użytku spryskiwacz. Poniżej zamieszczamy instrukcję używania preparatu.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

35,00 zł brutto

Więcej informacji

Napełnij shishę za pomocą 10-30 ml środka czyszczącego KS Power Shisha Cleaner, natryskując i napełniając ciepłą wodą (30-70 ° C). Odczekaj co najmniej 5 minut, krótko potrząśnij, a następnie dokładnie spłucz.
Do ekstremalnych zabrudzeń używać do 50 ml środka czyszczącego szisza i gorącej wody (maks. 80 ° C), czasu ekspozycji itp. przedłużyć.
Aby wyczyścić akcesoria, spryskaj je środkiem Shisha Cleaner i pozostaw do pracy. Następnie umieść w pojemniku z ciepłą wodą i maksymalnie 30ml płynu do mycia Shisha na litr. Czasami przesuwaj części. Po co najmniej 5 minutach dokładnie spłucz i osusz miękką szmatką.

Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
Nosić rękawice ochronne, odzież ochronną, ochronę oczu, ochronę twarzy.
W przypadku połknięcia natychmiast przepłukać usta i zasięgnąć porady lekarza, nie wywoływać wymiotów. W przypadku kontaktu ze skórą lub włosami spłukać wodą.

30 innych produktów w tej samej kategorii: