Producenci

Nowe produkty

Lista produktów producenta: AMANDA

Argentyńska Yerba produkowana od ponad 100 lat. Jedna z najbardziej popularnych marek na całym świecie.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  22,90 zł W magazynie

  Yerba Mate Amanda Con Hierbas to argentyńska yerba o łagodnym, ziołowym smaku z niewielką ilością pyłu. Zawarte w niej zioła mają właściwości zdrowotne, pobudzające metabolizm i poprawiające funkcjonowanie układu moczowego. Zawierają również mnóstwo witamin oraz mikroelementów.  Założycielem plantacji jest nasz rodak Jan Szychowski, który w 1900 roku wraz...

  22,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  23,90 zł W magazynie

  Klasyczna Yerba Amanda Despalada bez dodatków. Mocna Argetyńska yerba o głębokim, goryczkowym smaku z małą ilością pyłu, wyselekcjonowana dzięki czemu zawiera same listki. 100% ostrokrzewu paragwajskiego najwyższej jakości. Założycielem plantacji jest nasz rodak Jan Szychowski, który w 1900 roku wraz z rodziną wyemigrował do Argentyny.

  23,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  22,90 zł W magazynie

  Yerba Mate Amanda Limon to argentyńska yerba o łagodnym smaku z dodatkiem naturalnego cytrynowego aromatu, z niewielką ilością pyłu. Świetne połączenie klasycznego smaku z nutą orzeźwiającej limonki. Polecamy również do picia na zimno. Idealna dla początkujących, jak i doświadczonych mateistów.

  22,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  22,90 zł W magazynie

  Yerba Mate Amanda Naranja to argentyńska yerba o łagodnym smaku z dodatkiem naturalnego  pomarańczowego aromatu, z niewielką ilością pyłu. Świetne połączenie klasycznego smaku z nutą soczystej pomarańczy. Polecamy również do picia na zimno. Idealna dla początkujących, jak i doświadczonych mateistów.

  22,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  20,90 zł W magazynie

  Klasyczna Yerba Amanda Elaborada bez dodatków. Argetyńska yerba o klasycznym, goryczkowym smaku z niewielką ilością pyłu, zawiera listki oraz patyczki. 100% ostrokrzewu paragwajskiego najwyższej jakości. Założycielem plantacji jest nasz rodak Jan Szychowski, który w 1900 roku wraz z rodziną wyemigrował do Argentyny. Nawiązaniem do polskich korzeni jest...

  20,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów