.


Strona główna

Filtruj produkty

ZAPALNICZKI PLAZMOWE I ELEKTRYCZNE

Active filters

Praktyczna, kieszonkowa zapalniczka elektryczna z latarką włączaną przyciskiem.

Żarnik zapalniczki odpala się po odsunięciu go spod zasuwki. Produkt ten posiada dodatkowo otwieracz w bocznej części, a w środku znajdziemy kabel USB do ładowania naszego elektryka. Dodatkiem jest breloczek dzięki któremu przypniemy naszą zapalniczkę do kluczy, a więc świetny gadżet 3w1 :)

Zapalniczka kieszonkowa i wygodna bo o wysokości 6cm, szerokości 4cm i średnicy 1,5cm.

Jeśli szukasz czegoś na prezent i nie możesz się na nic zdecydować, to ta uniwersalna zapalniczka z z latarką i otwieraczem na pewno zda egzamin, szczególnie ze względu na swoją wielofunkcyjność i prezentowe opakowanie :)

Ekskluzywna Zapalniczka Elektryczna HONEST - Ciggi

Posiada żarnik, taki jak w zapalniczce samochodowej, który idealnie pasuje do odpalania papierosów. Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu. Zapalniczka uruchamiana za pomocą przesuwnego przycisku. Zapalniczka jest niewielkich rozmiarów co sprawia, że jest bardzo wygodna i poręczna.

Kolor czarny o gładkiej strukturze.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ekskluzywna Zapalniczka Elektryczna HONEST. Posiada żarnik, taki jak w zapalniczce samochodowej, który idealnie pasuje do odpalania papierosów.  Dodatkowym elementem jest podświetlany pasek na środku zapalniczki, dzięki któremu poprzez dotyk można uruchomić oraz wyłączyć zapalniczkę. 

Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu :) Elegancki i niezwykle kobiecy design. Magiczny drobiazg, idealny do codziennego użytku, jak i na prezent.

Zapalniczka otwierana przy pomocy pokrywy, który ma funkcję ochrony palnika przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zapalniczka jest niewielkich rozmiarów około 7cmx3cm co sprawia, że jest bardzo wygodna i poręczna.

W zestawie znajduje się zapasowy żarnik.

Zapalniczka automatycznie wyłącza się po zamknięciu wieczka.

Zestaw Prezentowy Gentelo - Zapalniczka żarowa + czarne etui + gaz

Elegancka zapalniczka żarowa w metalicznych kolorach, na wysoki połysk z delikatnym orientalnym wzorem. Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu. Idealnie nadaje się do odpalania papierosów czy fajerwerków. W zestawie znajduje się również dedykowane czarne etui oraz gaz do zapalniczki. Dzięki czemu jest to idealny zestaw dla palacza.

Zapalniczka występuje w kolorze różowego złota oraz srebrnym.

Pojemność gazu to 90ml.

Kolor wysyłamy losowo lub na życzenie klienta.

Ostatnie sztuki w magazynie

Zapalniczka Plazmowa Gentelo - Angular Pink

Zapalniczka plazmowa w kolorze różowym, posiada podwójny-krzyżowy strumień plazmy. Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu. Nie gaśnie na wietrze lub deszczu. Idealnie nadaje się do odpalania papierosów czy fajerwerków. Powierzchnia zapalniczki wykończona na wysoki połysk.

Zapalniczka odpalana za pomocą przedniego dotykowego przycisku, wystarczy dotknąć, jeśli zamkniemy klapkę odetnie się zasilanie.

Wejście: microUSB (kabel w zestawie)

Kolor: różowy

Bardzo wygodny, podświetlany licznik stanu baterii, dzięki czemu nigdy nie będziesz zaskoczony rozładowaną baterią.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ekskluzywna Zapalniczka Elektryczna HONEST. Posiada żarnik, taki jak w zapalniczce samochodowej, który idealnie pasuje do odpalania papierosów. Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu. Zapalniczka otwierana przy pomocy pokrywy, który ma funkcję ochrony palnika przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapalniczka jest niewielkich rozmiarówco sprawia, że jest bardzo wygodna i poręczna.

Kolor czarny o gładkiej półmatowej strukturze z kolorowymi abstrakcyjnymi liniami 

Zapalniczka automatycznie wyłącza się po zamknięciu wieczka.

Ostatnie sztuki w magazynie

Ekskluzywna Zapalniczka Elektryczna HONEST - FLORAL MANDALA

Posiada żarnik, taki jak w zapalniczce samochodowej, który idealnie pasuje do odpalania papierosów. Robi niesamowite wrażenie po uruchomieniu. Zapalniczka otwierana przy pomocy pokrywy, który ma funkcję ochrony palnika przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapalniczka jest niewielkich rozmiarów co sprawia, że jest bardzo wygodna i poręczna.

Kolor czarny o gładkiej półmatowej strukturze z kolorowymi abstrakcyjnymi wzorami w kształcie mandali.

Odpalana za pomocą potrząśnięcia, co zdecydowanie dodaje atrakcyjności. Zapalniczka automatycznie wyłącza się po zamknięciu wieczka.

Ostatnie sztuki w magazynie