.


NATURALNY

Active filters

Bardzo dobrej jakości naturalne węgielki kokosowe marki Golden River. Węgielki pakowane są w rolki po 10 szt. i mają kształt krążka. Węgielki bardzo dobrze się pala, dają dużo ciepła. 1 krażek pali sie około godziny. 

Nowa wersja węgielków TOM Cococha o powiększonych kostkach do 26mm, dzięki czemu palą się jeszcze dłużej i dają więcej ciepła. Tom Cococha Gold to obok Cocobrico jedne z najlepszych węgli do shishy a według niektórych nawet lepszy :) Wersja Gold charakteryzuje się długim czasem spalania około 1,5h, zawartość węgla to >85%. Wilgotność <5%. Popiół <3%. Opakowanie 1kg - 64 kostki 26x26x26mm

Najlepsze na rynku kokosowe węgielki do Shishy COCOBRICO w nowej powiększonej wersji kostek do 26mm, dzięki czemu palą się jeszcze dłużej. Cocobrico według wielu to Nr 1 na świecie. Dają bardzo dużo ciepła, palą się około 1,5h. Wielkość kostek C26 - 26x26x26mm. W opakowaniu 1kg - 64 kostki. Kupując u nas masz GWARANCJĘ ORYGINAŁU, nie jest to żadna podróbka, których wiele ostatnio na rynku!

Rozpalarka (kuchenka) do węgielków, bardzo szybko i tanio (mały pobór energii) rozpali węgielki do czerwoności. Rozpalenie zajmuje do 10 minut. Wygodna i praktyczna, zarówno do użytku domowego jak i Shisha Pubu. Łatwa w transporcie. Polecamy wszystkim którzy dotychczas rozpalali węgielki naturalne palnikiem lub kuchenką gazowej jako dobrą, wygodną alternatywę :)

Ostatnie sztuki w magazynie