Nowe produkty

FAJKI WODNE Jest 236 produktów.

Podkategorie

 • KLASYCZNE
 • ALADIN
 • ALADIN EKSKLUZYWNE
 • KAYA SHISHA
 • AMY SHISHA

  AMY SHISHA to kolejna marka wyjątkowych shish dostępna w sklepie Świat Shishy.

  AMY Shisha obok takich producentów jak Kaya czy MYA to jedne z najwyżej cenionych fajek wodnych na świecie. Tak dobre opinie niemiecka firma Amy Group, zawdzięcza wysokiej jakości swoich fajek wodnych. Wszystkie shishe AMY wykonane są z najwyższych jakości materiałów. Wytrzymałe dzbany, wykonane z hartowanego szkła, wszystkie węże silikonowe, najwyższej jakości gliniane cybuchy ze specjalnym system otworów opatentowanym przez AMY. Dodatkowy każdy cybuch w shishy Amy, wyposażony jest w specjalny kominek grzewczy. 

  Dzięki największemu staraniu o wszystkie elementy AMY Shisha, jest tak wysoko ceniona i poszukiwana przez koneserów fajek wodnych na świecie. Sklep Świat Shishy jest oficjalnym dystrybutorem marki AMY Deluxe w Polsce, dlatego oferujemy Wam najlepsze modele fajek Amy w najlepszych cenach :)

 • MYA

  MYA jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji fajek wodnych. Dążącą do tworzenia pięknych, funkcjonalnych fajek
  Wszystkie produkty gwarantują wysoką jakość i długotrwałą wytrzymałość, a tym bardziej, że wszystkie nargile MYA są dopasowane do gustu i budżetu
  MYA jest jedyną firmą na świecie, która produkuje prawdziwe kryształowe shishe, używając tylko najlepszego czeskiego kryształu. Wszystkie elementy są przepuszczane i ręcznie cięte, aby uzyskać doskonałe rezultaty. Projekty MYA również wykorzystują oszałamiającą nakładkę Crystal: szklany kryształ połączony z kolorowym kryształem, a następnie uszlachetniony diamentowymi kołami.

  MYA współpracuje z zespołem projektantów, aby stworzyć fajki wodne inspirowane wszystkim, od artystycznych tradycji Imperium Osmańskiego po dzisiejszą amerykańską pop-kulturę.

  Wszystkie shisha MYA są fachowo wykonane. Wiele naszych projektów jest opatentowanych lub zgłoszonych do opatentowania. Zrobiliśmy je również bezproblemowo, ponieważ wszystkie elementy można zdjąć, aby je łatwo wyczyścić, metale, których używamy, nie rdzewieją, a każda ich część jest wymienna. Sklep Świat Shishy poleca shisha marki MYA

 • DREWNIANE WOOD SHISHA

  Sklep Świat Shishy przedstawia serię fajek wykonanych z drewna. Popularność shish posiadających korpusy a nawet dzbany obite drewnem zapoczątkowała marka WOOKAH. W ofercie sklepu świat shishy, znajdziecie wiele modeli shish wykonanych z drewna takich producentów jak WOOKAH, KAYA czy AL MANI. Drewniane Shishe robią niesamowite wrażenie swoim wyglądem i świetnie pasują do wystroju wnętrz w stylistyce drewnianej. Zobacz ofertę drewnianych shish w sklepie Świat shishy.

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 236 elementów
Pokazuje 25 - 36 z 236 elementów