.


Strona główna

Filtruj produkty

CLUB MATE / MIO MIO MATE

Club Mate i Mio Mio Mate – nasz sklep to dystrybutor.

Kiedy brakuje Ci energii, koniecznie wypróbuj Club Mate lub Mio Mio Mate. To smakowity napój sporządzony na bazie Yerba Mate, który na pewno pobudzi Cię do działania. A który bez problemu zakupisz w naszym sklepie, ponieważ jesteśmy jego oficjalnym dystrybutorem. W najróżniejszych rozmiarach i opakowaniach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Znajdziesz tutaj najsmaczniejsze napoje, które w swoim nowoczesnym składzie nie zawierają cukru. To także klasyczne mieszanki, które pokochały miliony. Dla najbardziej wybrednego podniebienia. Dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych smaków. A wszystko w szerokiej gamie smaków i mieszanek owocowych.

Sprawdź naszą ofertę Club Mate i Mio Mio Mate – napojów pobudzających, wzmacniających i wyjątkowo smacznych.

Active filters

Mio Mio Mate to obok Club Mate kolejny napój energetyczny z yerba mate. MIO MIO Ginger Imbirowe - energetyczna lemoniada gazowana na bazie Yerba Mate i imbiru, świetnie orzeźwia i dodaje energii.

Produkowany na bazie wody mineralnej. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml.

Mio Mio Mate to obok Club Mate kolejny napój energetyczny z yerba mate. MIO MIO Cola - energetyczny napój z naturalnym orzechem kola. Produkowany na bazie wody mineralnej z dodatkiem wyciągu z orzecha cola. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml. Pobudza, orzeźwia i dodaje pozytywnych sił witalnych!!!

Mio Mio Mate Guarana + Pomegranate to nowość w rodzinie Mio Mio. Wzbogacona dodatkowo wyciągiem z energetycznej Guarany, a za smak odpowiada sok z Granatu. MIO MIO Guarana to energetyczna lemoniada gazowana na bazie Yerba Mate, Guarany i Granatu. Świetnie orzeźwia i dodaje sił!!

Produkowana tylko wody mineralnej. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml.

Mio Mio Mate Lapacho + Lemongrass to nowość w rodzinie Mio Mio. Wzbogacona dodatkowo wyciągiem z drzewa życia LAPACHO, a za smak odpowiada tym razem ekstrakt z Trawy Cytrynowej. MIO MIO MATE Lapacho to energetyczna lemoniada gazowana na bazie Yerba Mate, Lapacho i Lemongrass. Świetnie orzeźwia i dodaje sił!!

Produkowana tylko z wody mineralnej. Ekstrakt z mate 0,4g/100ml, kofeina 16mg/100ml.

Wyjątkowy napój energetyczny Club Mate na bazie Yerba Mate! Pobudza, orzeźwia i dodaje sił w naturalny sposób. Doceniony i popularny na całym świecie.

Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml,

Kofeina 20mg/100ml.

UWAGA: CZAS WYSYŁKI NAPOJÓW MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ DO OKOŁO 5 DNI ROBOCZYCH

Wyjątkowy napój energetyczny Club Mate na bazie Yerba Mate!

Wersja czerwona o smaku owocu granat. Pobudza, orzeźwia i dodaje sił w naturalny sposób. Doceniony i popularny na całym świecie. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml,

kofeina 20mg/100ml. 

Pojemność 0,5L

UWAGA: CZAS WYSYŁKI NAPOJÓW MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ DO OKOŁO 5 DNI ROBOCZYCH

Wyjątkowy napój energetyczny Club Mate Ice Tea na bazie wyciągów z Yerba Mate! Pobudza, orzeźwia i dodaje sił w naturalny sposób. Świetnie smakuje schłodzony! Doceniony i popularny na całym świecie.

Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml,

Kofeina 22mg/100ml.

UWAGA: CZAS WYSYŁKI NAPOJÓW MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ DO OKOŁO 5 DNI ROBOCZYCH

Wyjątkowy napój energetyczny Club Mate Winter Edition na bazie wyciągów z Yerba Mate! Pobudza, orzeźwia i dodaje sił w naturalny sposób. Zimowa edycja z dodatkiem cynamonu, dobrze smakuje podawany na ciepło. Doceniony i popularny na całym świecie.

Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml,

Kofeina 20mg/100ml.