.


Strona główna

Filtruj produkty

CLUB MATE / FRITZ-KOLA

Club Mate i Fritz-Kola – nasz sklep to dystrybutor

Kiedy brakuje Ci energii, koniecznie wypróbuj Club Mate. To smakowity napój sporządzony na bazie Yerba Mate, który na pewno pobudzi Cię do działania. A który bez problemu zakupisz w naszym sklepie, ponieważ jesteśmy jego oficjalnym dystrybutorem. W najróżniejszych rozmiarach i opakowaniach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Z kolei dla smakoszy wyjątkowej coli mamy Fritz-Kolę prosto z Hamburga. Zawiera tylko naturalne składniki i dużą dawkę kofeiny. To wyjątkowa mieszanka głębokiego i orzeźwiającego smaku.

Znajdziesz tutaj najsmaczniejsze napoje, które w swoim nowoczesnym składzie nie zawierają cukru. To także klasyczne mieszanki, które pokochały miliony. Dla najbardziej wybrednego podniebienia. Dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych smaków. A wszystko w szerokiej gamie smaków i mieszanek owocowych.

Sprawdź naszą ofertę Club Mate i Fritz-Kola – napojów pobudzających, wzmacniających i wyjątkowo smacznych.

Active filters

Wyjątkowa Cola od przyjaciół z Hamburga. Tylko najwyższej jakości naturalne składniki, butelkowanie wyłącznie w szkło, sprawia że fritz-kola smakuje lepiej niż inne kole! Wysoka zawartość kofeiny 25mg/100ml. Mocno Pobudza!

Naturalne lemoniady od przyjaciół z Hamburga. Bardzo smaczne i orzeźwiające. Na bazie świeżo wyciśniętych soków owocowych.

Naturalne lemoniady od przyjaciół z Hamburga. Bardzo smaczne i orzeźwiające! Na bazie świeżo wyciśniętych soków owocowych.

Naturalne lemoniady od przyjaciół z Hamburga. Bardzo smaczne i orzeźwiające! Na bazie świeżo wyciśniętych soków owocowych.

Wyjątkowy napój energetyczny Club Mate na bazie Yerba Mate! Pobudza, orzeźwia i dodaje sił w naturalny sposób. Doceniony i popularny na całym świecie. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml.

Oczekiwanie na dostawę

Mio Mio Mate to obok Club Mate kolejny napój energetyczny z yerba mate. Produkowany na bazie wody mineralnej. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml. 

Mio Mio Mate to obok Club Mate kolejny napój energetyczny z yerba mate. MIO MIO bananowy - energetyczna lemoniada gazowana na bazie Yerba Mate i banana, świetnie orzeźwia i dodaje energii. Wyjątkowy smak, dzięki sokowi z banana sprawia, że mio mio banan jest najczęściej wybierany z całej gamy smaków :)

Produkowany na bazie wody mineralnej. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml.

Mio Mio Mate to obok Club Mate kolejny napój energetyczny z yerba mate. MIO MIO Ginger Imbirowe - energetyczna lemoniada gazowana na bazie Yerba Mate i imbiru, świetnie orzeźwia i dodaje energii.

Produkowany na bazie wody mineralnej. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml.

Mio Mio Mate to obok Club Mate kolejny napój energetyczny z yerba mate. MIO MIO Cola - energetyczny napój z naturalnym orzechem kola. Produkowany na bazie wody mineralnej z dodatkiem wyciągu z orzecha cola. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml. Pobudza, orzeźwia i dodaje pozytywnych sił witalnych!!!

Spezi to idealne połączenie lemoniady pomarańczowej oraz koli. Bardzo smaczne i orzeźwiające, a za sprawką kofeiny dodatkowo stawia na nogi. Rewelacyjnie smakuje z lodem i cytryną :)

Oczekiwanie na dostawę

Mio Mio Mate Guarana + Pomegranate to nowość w rodzinie Mio Mio. Wzbogacona dodatkowo wyciągiem z energetycznej Guarany, a za smak odpowiada sok z Granatu. MIO MIO Guarana to energetyczna lemoniada gazowana na bazie Yerba Mate, Guarany i Granatu. Świetnie orzeźwia i dodaje sił!!

Produkowana tylko wody mineralnej. Ekstrakt z yerba mate 0,4g/100ml, kofeina 20mg/100ml.

Mio Mio Mate Lapacho + Lemongrass to nowość w rodzinie Mio Mio. Wzbogacona dodatkowo wyciągiem z drzewa życia LAPACHO, a za smak odpowiada tym razem ekstrakt z Trawy Cytrynowej. MIO MIO MATE Lapacho to energetyczna lemoniada gazowana na bazie Yerba Mate, Lapacho i Lemongrass. Świetnie orzeźwia i dodaje sił!!

Produkowana tylko z wody mineralnej. Ekstrakt z mate 0,4g/100ml, kofeina 16mg/100ml.